0912 063 4885

آشنایی با پارچه برزنت

انواع چادر برزنت

آشنایی با پارچه برزنت

آشنایی با پارچه برزنت: برزنت یکی از بهترین انواع پارچه در بازار است که کاربردهای متنوعی دارد. زیرا با استفاده از الیاف مصنوعی و طبیعی، امکان تولید انواع مختلفی از آن وجود دارد. بدون شک یکی از پرفروشترین پارچه ها برای تهیه و ساخت چادر برزنتی همین پارچه است. نوع برزنت می‌تواند تعیین قیمت آن موثر باشد. بیشتر انواع پارچه برزنت که دارای قیمت بالا هستند، به صورت ضد آب یا آب گریز تولید می‌شوند. در گذشته برای خرید هر نوع پارچه باید به صورت حضوری، مراجعه میشد. اما امروزه با استفاده از اینترنت می‌توان به راحتی محصول مورد نظر را سفارش داد. یکی از ویژگی های این روش، دسترسی به انواع مختلف پارچه های متفاوت است. در ادامه برخی از ویژگی های این پارچه را ذکر خواهیم کرد:

  • ضخیم و بادوام
  • دارای سطح آب گریز
  • قابل شستشو
  • مناسب برای تهیه چادر
  • عمر طولانی

بهترین پارچه برزنت

آشنایی با قیمت انواع برزنت

برزنت انواع متنوعی دارد. به همین دلیل از نظر قیمت با یکدیگر متفاوت هستند. برای خرید پارچه های نسوز، شمعی، کانتینری، برزنت پلی استر ، ضد آب، سقفی، برزنت مشمایی و … باید هزینه‌های متفاوتی پرداخت کرد. یکی از دلایل این امر، تفاوت در متریال اولیه است. مثلا برای تهیه یک پارچه ی ضد آب باید از الیاف پلی استر استفاده کرد. برزنت 3 لا 6 لا نخ دارای ساختار متفاوتی با این نوع پارچه است. این پارچه کاربردهای زیادی دارد. در ادامه به برخی از کاربردهای آن می‎‌پردازیم.

قیمت چادر برزنت کانتینری

کاربرد برزنت در صنایع مختلف

پارچه برزنت در صنایع مختلف کاربردهای متفاوتی دارد. این موضوع نیز به جنس آن بستگی دارد. یکی از دلایل ضرورت آشنا با پارچه برزنت، شناخت کاربردهای آن است. مثلا از این پارچه برای تولید چادر مسافرتی استفاده می‌شود. انواع چادر معمولی، گروهی و نظامی با استفاده از این پوشش تولید می‌شوند. بنابراین یکی از کاربردهای اصلی این پارچه این امر است. یکی دیگر از کاربردهای آن استفاده از آن برای پوشش کالا و تجهیزات مختلف است. این کار بیشتر در کارخانه ها و یا پوشش بار در حمل و نقل جاده ای کاربرد دارد. انواع پارچه برزنت برای تراس نیز کاربرد دارند.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام