آلاچیق ارزان

قیمت آلاچیق ارزان

آلاچیق ارزان

آلاچیق ارزان: انواع مختلفی از آلاچیق تاشو و غیر تاشو وجود دارد مانند آلاچیق های بتنی، سنگی، چوبی و …هرکدام از این آلاچیق ها به صورت پیش ساخته نیز تولید می شوند. یکی از انواع آلاچیق پیش ساخته، آلاچیق آکاردئونی و تاشو است. این محصول دارای وزن سبک و از ترکیب پارچه ضد آب و پایه های فلزی تهیه شده است. امکان جابه جایی و حمل و نقل آسان و راحتی دارد و قیمت آن نیز نسبت به سایر انواع آلاچیق پیش ساخته ارزان تر است.

قیمت آلاچیق ارزان

ویژگی های آلاچیق تاشو ارزان

این محصول دارای 4 پایه فلزی آهنی آبکاری شده و ضد زنگ است. همانطور که گفته شد دارای وزن کمی نسب به سایر آلاچیق ها می باشد به همین دلیل به عنوان آلاچیق مسافرتی نیز کاربرد دارد. از آن به عنوان آلاچیق پیش ساخته مدرن نیز یاد می شود. بخش پارچه ای آب گریز است و آب باران را دفع می کند. در هنگام تابش مستقیم نور خورشید نیز از عبور اشعه مضر خورشید جلوگیری می کند و وسیله ای مناسبی برای استراحت در سفر و یا حیاط منازل و ویلاها می باشد.

یکی دیگر از ویژگی های این محصول، آکاردئونی بودن آن است که منجر می شود که زمان باز و بسته شدنش در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود. برای نصب آن نیاز به وسیله خاصی نیست و به راحتی می توان آن را نصب کرد. همچنین می توانید در زمان کوتاهی آلاچیق را جمع کنید.

آلاچیق های موقت

قیمت آلاچیق آکاردئونی

قیمت آلاچیق تاشو سایبان با توجه به قیمت روز تعیین می شود و بستگی به برند تولیدی آن دارد. آلاچیق های ساخته شده از مواد درجه یک کیفیت بیشتری دارند. در این آلاچیق ها، پارچه روکش سقف آلاچیق از الیاف طبیعی و مصنوعی پلی استر تهیه می شود. این پارچه مانع جذب رطوبت می شود و در شرایط جوی مختلف می توان از این وسیله کاربردی استفاده کرد. برای اطلاع از قیمت آلاچیق ارزان پیش ساخته با بخش فروش در تماس باشید.

4.8/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام