0912 063 4885

آلاچیق تاشو مسافرتی

آلاچیق تاشو مسافرتی

آلاچیق تاشو مسافرتی

آلاچیق تاشو مسافرتی را می‌توان در رنگ‌ها و طرح های مختلف خریداری کرد. این آلاچیق پیش ساخته آکاردئونی به راحتی باز و بسته می‌شود. وزن سبک و کمی دارد و برای طبیعت گردی و کمپینگ در طبیعت بسیار مناسب است. این آلاچیق می‌تواند شرایط استراحت شما در یک روز بارانی را فراهم کند. آلاچیق مسافرتی تنوع رنگ دارد و در رنگهای قرمز، آبی و … تولید می‌شود. برای خرید آلاچیق پیش‌ساخته می‌توانید به بخش فروشگاه اترس چادر مراجعه کنید و از بین انواع آلاچیق قابل حمل گزینه ی مورد نظر را سفارش دهید. آلاچیق تاشو مسافرتی یک وسیله ی کاربردی برای کسانی است که به سفر علاقه دارند.

آلاچیق تاشو مسافرتی

آلاچیق تاشو سایبان

آلاچیق تاشو سایبان به صورت یک سایبان قابل حمل شما را از نور خورشید محفوظ می‌کند. به این معنی که به راحتی می‌توانید از آن در تابستان و فصل های گرم استفاده کنید. این آلاچیق به صورت آکاردئونی طراحی شده است. به همین دلیل به آن آلاچیق آکاردئونی گفته می‌شود. یک آلاچیق مسافرتی را می‌توان در حیاط منازل نیز استفاده کرد. به عنوان مبلمان ویلا نیز از این وسیله کاربردی می توان استفاده کرد.

اترس چادر به عنوان تولیدی آلاچیق آماده فعالیت دارد. انواع آلاچیق، چتر و سایبان در این مجموعه با کیفیت بالا تولید می ‌شود و با قیمت های مناسب به فروش می‌رسد. آلاچیق مسافرتی را می‌توان با خود به راحتی به سفر برد.

آلاچیق تاشو مسافرتی

قیمت چتر سایبان آلاچیق

قیمت آلاچیق با توجه به مدل، کیفیت ساخت و قیمت روز تعیین می‌شود. به همین دلیل قیمت محصولات در سایت درج نمی‌شود. قیمت چتر سایبان آلاچیق را می توانید از طریق تماس با بخش فروش اترس چادر جویا شوید. این آلاچیق ساده و زیبا در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می شود. انتخاب اندازه آلاچیق به سلیقه مشتری بستگی دارد. آلاچیق تاشو مسافرتی را می توانید از طریق بخش فروشگاه سایت به صورت اینترنتی خریداری کنید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام