آلاچیق تاشو

آلاچیق تاشو

آلاچیق تاشو

آلاچیق تاشو و پیش ساخته به عنوان یک آلاچیق مسافرتی و مدرن تولید می شود. امکان جابه جایی و حمل آلاچیق های معمولی مانند آلاچیق های سنگی و چوبی وجود ندارد. نوع آکاردئونی آن امکان حمل و جابه جایی دارد و به عنوان یک وسیله مورد نیاز برای مسافرت در نظر گرفته می شود. یک بدنه و پایه فلزی و قسمت نایلونی و پارچه ای اجزای تشکیل دهنده این محصول هستند. بنابراین این آلاچیق بسیار سبک می باشد و این مساله حمل آن را آسان می کند.

قیمت آلاچیق ارزان

ویژگی های آلاچیق تاشو مدرن

آکاردئونی بودن آن موجب راحتی در باز و بسته کردنش می شود. همین امر موجب می شود در مدت زمان کوتاهی نصب شود و نصب آن نیاز به وسیله خاصی ندارد. امکان تنظیم ارتفاع پایه ها از مزایای دیگر آن می باشد. شما می توانید بلندی یا کوتاهی آن را به صورت دستی تنظیم کنید. پارچه بکار رفته در سقف آلاچیق از پارچه های ضد آب ساخته شده از الیاف طبیعی و مصوعی پلی استر است. همین امر موجب می شود که مانع جذب رطوبت شود و هنگام بارش باران خیس نشود و آب را از خود عبور ندهد.

آلاچیق پیش ساخته آکاردئونی

کاربرد آلاچیق پیش ساخته

وزن آلاچیق مدرن پیش ساخته در حدود 31 کیلوگرم است. این وسیله را می توان علاوه بر حیاط ، باغ، رستوران و … در کمپینگ و طبیعت گردی نیز مورد استفاده قرار داد. ابعاد کلی آن 300 در 300 سانتی متر است و همانطور که گفته شد بدنه و پایه فلزی دارد. نصب و راه اندازی ان کمتر از 2 دقیقه زمان لازم دارد و امکان ثابت شدن توسط پیچ روی سطح زمین را دارد.

آلاچیق تاشو سایبان دارای 4 پایه فلزی ضد زنگ است که با رنگ های کوره ای تولید شده اند. امکان تنظیم ارتفاع آن توسط پین های تعبیه شده در 4 پایه آن امکان پذیر است. قیمت آلاچیق ارزان مدرن با توجه به قیمت روز تعیین می شود. برای اطلاع از قیمت آلاچیق تاشو با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام