ارزانترین پارچه ترانزیتی

ارزانترین پارچه ترانزیتی

ارزانترین پارچه ترانزیتی

ارزانترین پارچه ترانزیتی با قیمت مناسب به مشتریان عرضه می شود. این پارچه به صورت چادر ترانزیتی یک رو و دورو در بازار موجود است. انواع پارچه های ترانزیتی و کانتینری به صورت عمده و جزء به فروش می رسند. این پارچه ها کاربرد های فراوانی دارند و از آنها می توان در صنایع گوناگون استفاده کرد. جنس الیاف پارچه ترانزیتی از پنبه و فلامنت می باشد. این الیاف موجب انعطاف پذیری بیشتر پارچه می شوند. این پارچه ضد آب را می توان به عنوان پوششی مقاوم برای وسایل نقلیه باری و سنگین مانند وانت، تریلی، کامیون و … به کار برد.

چادر ترانزیتی یک رو

کاربرد اصلی پارچه ترانزیتی

همانطور که اشاره شد بیشترین کاربرد این پارچه مقاوم در حمل و نقل جاده ای می باشد. بار و کالای حمل شده در جاده ها نیازمند یک پوشش مقاوم و ضد آب است تا از آسیب های احتمالی حفظ شود. به همین دلیل باید از پوشش سبک و مقاوم برای روکش آن استفاده شود. در واقع می توان گفت پارچه ترانزیتی بهترین گزینه برای پوشش بار و وسایل نقلیه است. قیمت چادر تزانزیتی بستگی به عوامل مختلفی دارد.

یکی از دلایلی که از این پارچه برای مصارف گوناگون استفاده می شود، قابلیت انعطاف پذیری بالای آن است. به همین علت می توان آن را به آسانی نصب و جمع کرد. دوام و طول عمر بالای پارچه ترانزیتی از دیگر دلایل استفاده از آن برای پوشش بار می باشد. پارچه ترانزیتی و انواع آن در برابر شرایط جوی و محیطی مقاوم است و پوسیده نمی شود. این پارچه مانع نفوذ باران و برف می شود و در تابستان نیز از عبور نور و اشعه خورشید جلوگیری می کند.

چادر ترانزیتی یک رو

قیمت پارچه ترانزیتی

ارزانترین پارچه ترانزیتی از نظر کیفیت و مقاومت با سایر پارچه های ترانزیتی تفاوتی ندارد. در واقع قیمت این پارچه بر اساس ابعاد مورد نظر تعیین می شود. قیمت عمده پارچه برزنت ترانزیتی با قیمت فروش جزئی آن متفاوت است. برای انواع وسایل نقلیه سبک و سنگین می توان این پارچه را به صورت کاور و چادر با دوخت استاندارد سفارش داد. برای اطلاع از قیمت پارچه ترانزیتی ارزان می توانید به بخش فروش ویژه پارچه ترازیتی مراجعه و یا با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام