0912 063 4885

ارزان قیمت ترین پارچه برزنت کانتینری

ارزان قیمت ترین پارچه برزنت کانتینری

ارزان قیمت ترین پارچه برزنت کانتینری

ارزان قیمت ترین پارچه برزنت کانتینری چه نوع پارچه ای است؟ انواع پارچه برزنت در بازار موجود است که هر کدام خواص و ویژگی های خود را دارا هستند. برزنت کانتینری یکی از پارچه های برزنتی ضد آب است. این پارچه را می توان در مکان هایی که در معرض رطوبت قرار دارند، استفاده کرد. قیمت ارزان و مناسب ان سبب محبوبیت بیشتر آن نزد مشتریان شده است. این پارچه مقاوم جز ارزانترین پارچه های ضد آب می باشد.

ارزان قیمت ترین پارچه برزنت کانتینری

ویژگی های پارچه کانتینری

کیفیت بالای پارچه کانتینری، قیمت ارزان، جلوگیری از نفوذ رطوبت، دوام بالا، عمر طولانی، سبکی و … از ویژگی های برزنت کانتینری می باشد. همانطور که گفته شد وزن کم این پارچه یکی از ویژگی های آن است که سبب شده است برای پوشش کانتینر، کامیون و وسایل نقلیه سنگین استفاده شود. به علت سنگین بودن پوشش های فلزی در حمل و نقل جاده ای، بهترین گزینه استفاده از پوشش کانتینری برای وسایل نقلیه سنگین است. علاوه بر سبکی مقاومت بالای آن سبب شده است که به عنوان چادر اسپیس فریم نیز کاربرد داشته باشد.

از پارچه های کانتینری، چادر کانتینری با دوخت استاندارد تهیه می شود. از این چادر های بیشتر برای پوشش کانتینر و یا بار و کالا استفاده می شود. این پارچه از نفوذ نور خورشید و اشعه یو وی جلوگیری می کند. همچنین در شرایط جوی مختلف از ورود رطوبت به داخل جلوگیری می کند.

پارچه برزنت کاور سقف سوله

خرید برزنت کانتینری ارزان قیمت

قیمت انواع چادر و برزنت کانتینری با توجه به قیمت های روز تعیین می شود. اندازه و ابعاد، کیفیت پارچه، ضخامت و … در تعیین قیمت این پارچه موثر هستند. اترس چادر تولید کننده انواع پارچه برزنتی مانند پارچه ترانزیتی، پارچه شمعی، چادر مشمایی و پارچه های نسوز می باشد. برای اطلاع از قیمت پارچه کانتینری با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام