0912 063 4885

استند سفری

استند سفری

استند سفری

استند سفری به عنوان یک باربیکیو مسافرتی به کار برده می شود. این وسیله کاربردی بسیار سبک است. این محصول به صورت یک چهار پایه تولید شده است. برای قرار دادن کتری، ماهی تابه و قابلمه در بخش مرکزی آن یک زنجیر قرار داده شده است. در انتهای زنجیر یک قلاب تعبیه شده که کتری را نگه می دارد. امکان کم و زیاد کردن فاصله کتری تا آتش نیز به وسیله فنر مرکزی محیا شده است. برای اتصال و نصب این 4 پایه باید در ابتدا 2 میله که در وسط کار قرار داده شده اند را به پایه ها متصل کنیم. به طور کلی جنس این وسیله از آلومینیوم است که آبکاری شده است.

استند سفری

ویژگی های چهارپایه باربیکیو سفری چیست؟

چهارپایه باربیکیو سفری بسیار سبک است. دلیل این امر، استفاده از فلز آلومینیوم در ساخت آن است. همانطور که می دانید، این فلز یکی از سبک ترین فلزها است. همچنین مقاومت بسیار زیادی در برابر خوردگی و رطوبت دارد. درواقع رطوبت موجب می شود که فلز دچار پوسیدگی شود. اما این موضوع در مورد آلومیینوم صد نمی کند. در وسط دو میله اصلی استند، چند میله فرعی نازک قرار داده شده است. اگر قصد استفاده از این وسیله به عنوان منقل را دارید، می توانید میله های نازک را جدا کنید. به این ترتیب ی توانید سیخ روی دو میله اصلی بگذارید.

این استند باربیکیو تاشو است و به راحتی می توانید آن را حمل کنید. همچنین دارای کاور است که حمل آن را راحت تر می کند. وسایل سفری باید سبک باشند و فضای کمی را اشغال کنند.

استند سفری

قیمت استند باربیکیو سفری

قیمت استند سفری با توجه به نوع آن متفاوت است. انواع آتشدان، باربیکیو سفری، منقل و … توسط مجموعه اترس چادر تولید می شود. محصولات و تجهیزات سفری مانند صندلی مسافرتی، چادر مسافرتی، زیرانداز و … همگی با کیفیت بالا تولید شده اند و دارای قیمت های مختلفی هستند.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام