0912 063 4885

استیج آماده

استیج آماده

استیج آماده

استیج آماده و یا همان استیج پیش ساخته که معمولا با استفاده از سازه های اسپیس فریم ساخته می شود، یکی از روش هایی است که می توان در کمترین زمان برای ایجاد سن و استیج کنسرت، کنفرانس ، همایش و … از آن استفاده کرد. اجاره استیج آماده ، اجاره استیج کنسرت ، ساخت استیج و نصب استیج همگی از خدمات ارائه شده توسط اترس چادر می باشد. قیمت استیح با توجه به نوع آن و قیمت اسپیس بستگی دارد.

استیج پیش ساخته

اجاره استیج آماده

برخی از افراد برای انجام پروژه های خود تمایلی به خریداری استیج ندارند به همین دلیل از روش اجاره استیج استفاده می کنند. با اجاره استیج و یا خرید اسپیس فریم دست دوم و کارکرده برای ساخت و برپایی استیج ، می توان در بسیاری از هزینه ها صرفه جویی کرد. در گذشته تنها از کنار هم قرار دادن قطعات اسپیس فریم در کنار یکدیگر ، سن نمایش را ایجاد می کردند اما با ورود سن آماده به بازار ، امکان استفاده از این محصول مقاوم نیز فراهم شد. خرید استیج پیش ساخته دارای مزیت هایی است:

صرفه جویی در وقت

  • امکان جابه جایی استیج
  • عدم نیاز به تخصص برای نصب و استفاده از استیج
  • امکان استفاده در کنسرت و همایش
  • کیفیت مواد به کار رفته در ساخت استیج
  • دوام و عمر طولانی
  • مقاومت و استحکام سن آماده

استیج پیش ساخته

استیج پیش ساخته با رنگ ها و شکل های گوناگون و متنوع تولید می شود. یکی از ویژگی های آن راحتی در نصب و جابه جایی ان است. اترس چادر در تولید و عرضه قطعات اسپیس فریم، اتصالات اسپیس و فروش استیج های آماده فعالیت دارد. در مدت کوتاه فعالیت خود توانسته است رضایت مشتریان را به همراه داشته باشد. به دلیل نوسان قیمت اجناس قبل از خرید اینترنتی استیج آماده با بخش فروش تماس بگیرید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام