0912 063 4885

انتخاب بهترین برزنت کانتینری

مشمع کانتینری چیست؟

انتخاب بهترین برزنت کانتینری

انتخاب بهترین برزنت کانتینری باید با توجه به جنس، برند تولید کننده و … انجام شود. بهترین برزنت کانتینری دوام زیادی در برابر رطوبت و آب دارد. در واقع این پارچه به عنوان یک پارچه ضد آب شناخته شده است. کاربرد اصلی برزنت کانتینری برای ساخت چادر کانتینری است. زیرا این پارچه از الیاف مصنوعی و طبیعی ساخته شده است و مقاومت بالایی در برابر نفوذ آب دارد. همچنین از عبور نور خورشید به داخل جلوگیری می کند. برزنت کانتینری یک پارچه با کیفیت است که در ساخت روکش کانتینر کاربرد ویژه ای دارد. اترس چادر در زمینه تولید چادرهای کانتینری و ترانزیتی فعالیت می کند.

مشمع کانتینری

خرید برزنت کانتینری

خرید برزنت کانتینری از طریق سایت قابل انجام است. این پارچه پرفروش را برای روکش کالا و تجهیزات و یا روکش بار در کامیون، تریلی و ماشین های نقلیه سنگین به کار می برند. این پارچه به عنوان برزنت سقفی در سازه های اسپیس فریم نیز کاربرد ویژه ای دارد. همچنین در روکش و کاور کولر یا پوشش دهانه کولر از این پارچه استفاده می شود. البته در ساخت چتر آفتابگیر نیز از این پارچه استفاده می شود. انتخاب بهترین برزنت کانتینری باید با توجه به عوامل مختلفی انجام شود. یکی از این عوامل کیفیت پارچه است. کیفیت پارچه در کارخانه تولید کننده تعیین می شود. معمولا پارچه کانتینری به صورت دو رو و یا یک رو تولید می شود. این پارچه به صورت 500 گرمی و 700 گرمی در بازار موجود است.

انتخاب یک پارچه مناسب مستلزم تحقیق در مورد نوع پارچه است. شما می توانید با مراجعه به بخش فروشگاه و قسمت محصولات برزنت، نسبت به خرید برزنت کانیتنری اقدام کنید.

چادر کانتینری

فروش پارچه های کانتینری و ترانزیتی

اترس چادر در ابتدای فعالیت خود انواع چادرهای کانتینری و ترانزیتی را به فروش رساند. از همان ابتدا نیز با استقبال مشتریان مواجه شد. زیرا این محصولات دارای کیفیت بسیار بالایی هستند. برای خرید پارچه برزنت کانتینری و انتخاب بهترین برزنت کانتینری با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام