0912 063 4885

انواع برزنت و کاربرد آن

انواع برزنت و کاربرد آن

انواع برزنت و کاربرد آن

انواع برزنت و کاربرد آن را در این مقاله شرح خواهیم داد. همانطور که می‌دانید پارچه برزنت از متریال مختلفی تهیه می‌شود. به همین علت نیز دارای کاربردهای بسیار زیادی است. این امر موجب شده است که هر کدام دارای قیمت های متنوعی باشند. مثلا قیمت برزنت 3 لا 6 لا با قیمت برزنت کانتینری تفاوت دارد. این نوع پارچه برای تولید چادر برزنتی کاربرد بسیار زیادی دارد. مثلا از نوع ضد آب آن برای دوخت چادر مسافرتی استفاده می‌شود. برزنت از کرباس تهیه می‌شود. اما برای ایجاد حالت ضد آب ممکن است از مواد مصنوعی مانند پلی استر نیز به آن اضافه شود.

انواع برزنت و کاربرد آن

معرفی انواع پارچه برزنت

پارچه برزنت شمعی، کانتینری، نسوز، پلی استر، پی وی سی، برزنت مشمعی و … از انواع مختلف این پوشش هستند. بنابراین هر کدام در صنایع خاص و برای کاربرد مشخصی مورد استفاده قرار می‌گیرند. چادر برزنتی آب گریز را می‌توان برای پوشش ماشین و انواع ماشین های سنگین، پوشش سقف و … به کار برد. حتی بخش چتر سایبان های چتری نیز برزنتی است. ممکن است یک پوشش برزنتی از دیگر پوشش مقاومت بیشتری در برابر شرایط محیطی داشته باشد. در این صورت باید از نوع مقاوم آن برای مکان هایی که در معرض شرایط جوی مختلف هستند، استفاده کرد. پارچه برزنت اصل کاربردهای متنوعی دارد.

خرید برزنت از تولیدی

تولیدی برزنت انواع پارچه برزنت پر کاربرد را به مشتری عرضه می‌کند. انواع برزنت و کاربرد آن نیز برای مشتری شرح داده خواهد شد. به همین دلیل می‌توان انواع پارچه را با قیمت ارزان خریداری کرد. معمولا برزنت کاربردهای مختلفی مانند پوشش تراس یا کولر آبی را نیز دارد. اما کاربرد آن تنها به این موارد محدود نمی‌شود. در واقع کاربردهای زیاد دیگری نیز دارد. خرید برزنت با قیمت ارزان تنها از طریق مرکز پخش آن امکان پذیر است. گاهی خرید اینترنتی نیز می‌تواند، مناسب باشد. فروش اینترنتی پارچه برزنت موجب صرفه جویی در وقت و زمان خواهد شد. فروش ویژه پارچه و چادر برزنتی از طریق پیج نیز ممکن است.

5/5 - (8 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام