0912 063 4885

انواع برزنت کولر

انواع برزنت کولر

انواع برزنت کولر

انواع برزنت کولر برای دریچه و دهانه کولر و روکش کولر آبی در مواقعی که از آن استفاده نمی شود، به کار می رود. جنس برزنت برای روکش کولر معمولا از برزنت کانتینری می باشد که یکی از انواع برزنت مقاوم و ضد آب است. از برزنت کولر برای فصول سرد که کولر کاربرد ندارد، استفاده می شود. روکش کولر و برزنت دهنه کولر آبی باید بسیار مقاوم باشد. استفاده از این پوشش مزایایی دارد که در ادامه به آنها می پردازیم.

پارچه برزنت کاور سقف سوله

مزایای استفاده از کاور کولر

روکش برزنتی دارای ویژگی های می باشد که مهمترین آنها جلوگیری از آسیب به کولر است. با ایجاد یک پوشش مقاوم روی کولر، از شرایط جوی و محیطی مختلف حفاظت می شود و این موجب می شود که گرد و غبار نیز از طریق دریچه و کولر به داخل وارد نشود و کولر نیز آسیب نبیند. یکی دیگر از مزایای استفاده از انواع برزنت کولر، صرفه جویی در مصرف انرژی می باشد. در فصول سرد سال که نیاز به گرمایش ساختمان بیشتر است، با استفاده از یک پوشش مقاوم امکان خروج هوای گرم و ورود هوای سرد به صفر می رسد.

برزنت کولر به صورت یک فیلتر نانوئی مقاوم عمل می کند. در واقع این روکش می تواند موجب فیلتر ریزگردها و ذرات معلق محیطی شود. همچنین این پوشش ضد قارچ بوده و از ورود عوامل آلرژی زا به محیط جلوگیری می کند. موردی دیگری که با استفاده از پوشش کولر می توان از آن به دور بود، ممانعت از ورود حشرات موذی می باشد.

روکش کولر و برزنت دهنه کولر آبی

بهترین نوع پوشش برای کولر

انواع برزنت کولر با جنس های مختلفی در بازار موجود است که بهترین نوع آن روکش های ساخته شده با برزنت کانتینری می باشند. این پارچه ها قابل شستشو هستند و یکی از مقاوم ترین انواع پارچه های برزنت می باشند. دوام و عمر طولانی این محصول موجب می شود که شما تا سال ها بتوانید از این روکش برای پوشش کولر استفاده کنید. برای اطلاع از قیمت برزنت کولر با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام