انواع برزنت

قیمت چادر برزنت

انواع برزنت

انواع برزنت شامل برزنت نسوز، برزنت مشمایی، برزنت کانتینری، شمعی، پی وی سی، پلی استر، نانو و … می باشند. این پارچه ها هر کدام خواص مخصوص به خود را دارند. به همین دلیل کاربرد مختلفی در صنایع دارند. از برزنت حتی در صنعت کیف و کفش سازی نیز استفاده می شود. برخی از پارچه های برزنتی نسبت به سایر انواع برزنت دارای مقاومت بیشتر در برابر رطوبت هستند. به همین دلیل به این پارچه ها ضد آب گفته می شود. از این نوع پارچه در مکان هایی که در معرض رطوبت و آب قرار دارند، استفاده می شود.

برزنت ضد آب

کاربرد انواع پارچه برزنت چیست؟

همانطور که اشاره شد انواع پارچه برزنت در صنایع مختلف کاربرد دارند. مثلا برزنت نسوز را برای تهیه لباس و دستکش نسوز در هنگام جوشکار استفاده می کنند. از برزنت کانتینری هم چادر کانتینری تهیه می کنند و برای پوشش کانتینر از آن استفاده می کنند. این پارچه ضد آب است و تا حدودی نیز در برابر اشتعال مقاومت دارد. از برزنت برای روکش استخر، پوشش سقف اسپیس فریم، پوشش بالکن و تراس، سایبان، ساخت چتر آفتابگیر، روکش صندلی تاشو و … استفاده می شود.

با توجه به کاربرد گسترده برزنت این پارچه یکی از ضخیم ترین پارچه های موجود در بازار است. اما با وجود ضخامت و مقاومت بالا سبک نیز هست. به همین دلیل برای ساخت و تهیه چادرهای مسافرتی از این پارچه استفاده می شود. برزنت از کرباس و پلی استر تهیه می شود.

پارچه برزنت

قیمت پارچه های برزنتی

پارچه های برزنتی به دلیل تنوع دارای قیمت های مختلفی هستند. معمولا این پارچه یکی از ارزان ترین پارچه های موجود در بازار است. این پارچه محبوب و پرفروش را می توانید از طریق بخش فروشگاه اترس چادر به صورت اینترنتی خریداری کنید. خرید و فروش اینترنتی پارچه برزنت موجب صرفه جویی در وقت و هزینه خواهد شد. برای اطلاع از قیمت انواع پارچه با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (8 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام