0912 063 4885

انواع زیرانداز مسافرتی

زیرانداز حصیری مسافرتی

انواع زیرانداز مسافرتی

انواع زیرانداز مسافرتی از جنس حصیر پلاستیک و جاجیم در بازار موجود است. این زیراندازها در ابعاد مختلفی تولید می شوند. به عنوان مثال زیرانداز حصیری 6 نفره گنجایش و ظرفیت 12 نفر را دارد. انواع زیرانداز های 4 متری، 6 متری و 9 متری تولید می شود. زیرانداز مسافرتی حصیری در دو مدل با دوخت میانی و یا بدون دوخت میانی تولید می کنند. این زیرانداز ها دارای بنر چاپی هستند و معمولا ضخامتشان 5 میلی متر است.

زیرانداز حصیری مسافرتی

ویژگی های زیرانداز مسافرتی

ابعاد زیرانداز ها در حالت بسته شدن بسیار کم است و به راحتی با دسته همراه آن تبدیل به یک ساک می شود که می توان آن را جابه جا کرد و به عنوان یکی از لوزام سفر در صندوق عقب خودرو جای داد. این محصولات دارای بنر چاپی در روی زیانداز هستند. وزن کم این زیرانداز ها به دلیل جنس آن است. حصیرپلاستیک موجب می شود که علاوه بر اینکه وزن زیرانداز کمتر شود، خس و خاشاک نیز به آن نچسبد.

زیراندازهای مختلف جاجیم نیز دارای وزن سبکی هستند و به عنوان یک زیرانداز با جنس لطیف تر در نظر گرفته می شوند. این محصولات نیز دارای دسته و بنر چاپی هستند و در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می شوند. همچنین این محصول بیشتر در ابعاد بزرگ تولید می شود و امروزه یکی از لوزام طبیعت گردی و سفر محسوب می شود.

زیرانداز حصیری مسافرتی

قیمت زیرانداز سفری

با توجه به اینکه انواع زیرانداز مسافرتی در طرح ها و مدل های گوناگون و با ظرفیت های مختلف تولید می شود، دارای قیمت های مختلفی نیز هستند. اترس چادر تولید کننده انواع زیرانداز مسافرتی در ابعاد مختلف است. علاوه بر زیرانداز سفری، انواع چادر مسافرتی، صندلی مسافرتی و … نیز در این مجموعه تولید و به فروش می رسد. برای اطلاع از قیمت زیرانداز مسافرتی با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام