0912 063 4885

انواع پارچه برزنت

انواع پارچه برزنت

انواع پارچه برزنت

انواع پارچه برزنت با توجه به نوع چادر برزنت مشخص می‌شود. همانطور که می دانید برای تهیه پارچه برزنت از مواد و الیاف مختلف طبیعی و مصنوعی استفاده می‌شود. مثلا پلی استر یک ماده‌ی مصنوعی است که برای ضد آب کردن پارچه از آن استفاده می‌شود. چادرهای برزنتی تهیه شده با آن دارای کیفیت بالا و مقاومت بسیار زیاد در برابر آب و رطوبت هستند. در واقع به این پارچه ها آب گریز گفته می‌شود. مثلا در چتر سایبان چتری آفتابگیر از برزنت کانتینری استفاده می‌شود. زیرا چتر همواره در معرض رطوبت و آب است. البته این پارچه ها در برابر تابش نور خورشید نیز مقاوم هستند. انواع چادر برزنت نیز بر اساس نوع پارچه طبقه بندی می شوند.

انواع پارچه برزنت

کاربرد و مشخصات انواع برزنت

یکی از انواع پارچه‌ برزنت، برزنت 3 لا 6 لا نخ است. این پارچه بسیار مقاوم است و یکی از پرفروشترین انواع پارچه برزنتی محسوب می‌شود. از این پارچه می توان برای پوشش کالا و تجهیزاتی که در معرض رطوبت یا آقتاب قرار دارند، استفاده کرد. یکی دیگر از انواع برزنت، نوع کانتینری و ترانزیتی آن است. این پارچه نیز به دلیل مقاومت بالا و سبکی در حمل و نقل جاده ای کاربرد دارد. به همین دلیل می توان از آن برای پوشش انواع کالا استفاده کرد. همانطور که می دانید این پارچه برای پوشش تریلی و کامیون نیز مناسب است.

یکی از مجموعه هایی که سال ها در زمینه تولید انواع چادر و پارچه فعالیت دارد، اترس چادر است. انواع پارچه برزنت و چادر برزنتی در این مجموعه با کیفیت های مختلف تولید می شوند. برزنت به صورت رولی به فروش میرسد. قیمت هر مترمربع پارچه برزنت نیز با توجه به لیست قیمت برزنت تعیین می‌شود.

انواع پارچه برزنت

قیمت انواع برزنت

هر کدام از انواع پارچه های برزنتی، قیمت متفاوتی دارند. به عنوان مثال، قیمت برزنت کانتینری با برزنت 3 لا 6 لا متفاوت است. به همین دلیل در هنگام خرید باید به قیمت انواع پارچه دقت شود.

5/5 - (10 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام