انواع پارچه ترانزیتی

انواع پارچه ترانزیتی

انواع پارچه ترانزیتی

انواع پارچه ترانزیتی با کیفیت بالا و ضد آب در بازار تولید می شود. ما در مقاله پارچه ترانزیتی و موارد مصرف آن به شرح کاملی درباره این پارچه پرداختیم. در واقع پارچه های برزنتی که از نفوذ آب جلوگیری می کنند با این نام شناخته می شوند. اما چطور پارچه برزنتی را در برابر آب به طور کامل مقاوم می کنند؟ همانطور که می دانید برزنت از الیاف طبیعی و مصنوعی تهیه می شود. الیاف مصنوعی که از فراورده های نفتی به دست می آیند توانایی مقاوم سازی پارچه برزنتی را تا حد زیادی دارند. این الیاف مانند پلی استر و پی وی سی موجب می شوند که پارچه مقاومتر و آب گریز شود.

پارچه برزنت کاور سقف سوله

کاربرد برزنت ترانزیتی

پارچه ترانزیتی یا به اصطلاح برزنت کانتینری را در حمل و نقل جاده ای برای روکش بار و کانتینر به کار می برند. یکی از دلایل استفاده از روکش های ترانزیتی، سبکی و در همچنین مقاومت بالای آنها در برابر شرایط محیطی است. بنابراین این پوشش می تواند بهترین گزینه برای پوشش کانتینر باشد. به علت سنگی این وسایل نقلیه امکان استفاده از پوشش های سنگین وجود ندارد. هزینه کم پارچه ترانزیتی و عمر و دوام طولانی آن موجب شده است که از این پارچه در حمل و نقل استفاده شود.

این پارچه علاوه بر استفاده در صنعت حمل نقل و پوشش بار، برای پوشش کالای انبار، به عنوان برزنت سقفی، برای پوشش سقف آلاچیق و انواع سایبان و … نیز استفاده می شود.

فروش ویژه پارچه ترانزیتی

قیمت گذاری پارچه های ترانزیتی

قیمت گذاری پارچه ترانزیتی و کانتینری با توجه به قیمت روز انجام می شود. فروش رول های پارچه به صورت عمده نیز انجام می شود. امکان دوخت چادر کانتینری نیز فراهم می باشد. ارزان ترین پارچه ترانزیتی با توجه به ضخامت و نوع آن تعیین می شود. پارچه برزنتی ترانزیتی در دو نوع یک رو و دورو تهیه می شود که هر کدام دارای قیمت متفاوتی می باشند. همچنین این پارچه در ضخامت های مختلف نیز تولید می شود. برای اطلاع از قمیت برزنت کانتینری و انواع پارچه ترانزیتی با بخش فروش در تماس باشید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام