0912 063 4885

انواع چادر برزنت

انواع چادر برزنت

انواع چادر برزنت

انواع چادر برزنت با توجه به جنس پارچه طبقه‌بندی می‌شوند. چادرهای برزنتی ممکن است از جنس برزنت 3 لا 6 لا، برزنت پلی استر، پی وی سی، نانو، کانتینری و شمعی باشند. کاربرد تمامی این چادرها با یکدیگر متفاوت است. مثلا از چادر برزنت 3 لا 6 لا نخ برای پوشش کالا یا به عنوان چادر خودرو استفاده می‌شود. در ساخت چتر و سایبان نیز می‌توان از آن استفاده کرد. اما چادر کانتینری برای پوشش کانتینر یا پوشش کولر آبی کاربرد دارد. بنابراین قبل از خرید انوا چادر برزنت باید کاربرد آن را بدانیم. یک چادر برزنتی باید از پارچه ی ضد آب تهیه شده باشد. در صورتی که چادر ضد آب نباشد کیفیت لازم را نخواهد داشت.

انواع چادر برزنت

کاربرد انواع مختلف چادر برزنتی چیست؟

با توجه توضیحات بالا، هر کدام از انواع چادر برزنت، کاربرد مخصوص به خود را دارند. همان‌طور که می دانید پارچه برزنت از موادی به نام کرباس یا پلی استر تهیه می‌شود. این مواد موجب شده اند که برزنت به یک پارچه مقاوم و ضخیم تبدیل شود. موادی مانند پلی استر و پی وی سی، برزنت را ضد آب و مقاوم می کنند. به همین دلیل می توان از برزنت برای ساخت سایبان استفاده کرد. برزنت یک پارچه ی پرکاربرد است و حتی در کیف و کفش سازی و صنعت پوشاک نیز کاربرد دارد. برای پوشش بالکن می توانید از برزنت کانتینری نیز استفاده کنید.

مجموعه اترس چادر به عنوان تولیدی انواع چادر برزنت فعالیت دارد. این مجموعه در حوزه فروش محصولات مرتبط با برزنت بسیار خوب عمل کرده است. انواع چادرهای مسافرتی برزنتی، صندلی تاشو برزنتی و انواع چتر و سایبان از تولیدات این مجموعه هستند.

انواع چادر برزنت

خرید چادر برزنت

برای خرید و اطلاع از قیمت چادر برزنت می توانید به بخش فروشگاه اترس چادر مراجعه کنید. در این بخش انواع برزنت به صورت متری، رولی و یا به صورت عمده به فروش می‎‌رسند. چادر برزنت بسیار پرطرفدار است و یکی از پرفروش ترین محصولات این مجموعه محسوب می‌شود. می توانید از طریق تماس با بخش فروش از قیمت روز چادر برزنت مطلع شوید.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام