انواع چادر ترانزیتی

پارچه برزنت پی وی سی

انواع چادر ترانزیتی

انواع چادر ترانزیتی و چادر کانتینری با مقاومت بالا در بازار تولید می شود. این پارچه های مقاوم از الیاف مصنوعی و طبیعی تهیه می شوند. به دلیل استفاده از الیاف مصنوعی و فراورده های نفتی، میزان دفع رطوبت و آب در این پارچه ها بالا می باشد و یه عنوان یک پارچه ضد آب کاربرد دارند. با توجه به نام این نوع پارچه ها در پوشش کانتینر و بار در حمل و نقل های جاده ای کاربرد فراوانی دارند.

پارچه برزنت کاور سقف سوله

کاربرد اصلی چادر ترانزیتی

همانطور که گفته شد کاربرد اصلی پارچه ترانزیتی و چادر های کانتینری بیشتر برای پوشش کالا و بار می باشد. اما در واقع می توان در صنایع گوناگون از این نوع پارچه ها استفاده کرد. به عنوان مثال برای پوشش کف و سطح استخر از این پارچه استفاده می شود. به دلیل ضد آب بودن آن می توان از آن برای تهیه انواع چادر مسافرتی، چتر های ویلایی و انواع چتر سایبان و آلاچیق آماده استفاده کرد.

این پارچه مقاوم از ویژگی های زیادی مانند مقاومت و دوام برخوردار است. در واقع عمر این محصول بسیار طولانی است و در شرایط جوی و محیطی مختلف آسیب کمتری می بیند. دلیل این مقاومت استفاده از موادی مانند پلی استر در تهیه این پارچه می باشد. پلی استر موجب می شود که ظاهر پارچه تا حدودی براق شود و مقاومت پارچه در برابر رطوبت و آسیب های وارده حفظ شود.

فروش ویژه پارچه ترانزیتی

قیمت چادر ترانزیتی و کانتینری

قیمت چادر های ترانزیتی با توجه به ابعاد، کیفیت دوخت پارچه و … مشخص می شود. انواع چادر های ترانزیتی و کانتینری در محموعه اترس چادر تولید می شوند. فروش انواع چادر و پارچه ترانزیتی به صورت عمده و جزء می باشد. برای اطلاع از قیمت چادر ترانزیتی با بخش فروش در تماس باشید.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام