انواع چتر سایبان

انواع چتر سایبان

انواع چتر سایبان

انواع چتر سایبان یا سایبان های چتری که در انواع و مدل های مختلف تولید می شوند را می توان در مکان های مختلف به کار برد. در تابستان نور خورشید می تواند آرامش ما را سلب کند، در چنین شرایط وجود یک سایبان چتری میتواند بسیار کمک کننده باشد. چتر باغی را می توان در حیاط منازل، باغ، رستوران و در محوطه باز کافی شاپ ها استفاده کرد. به دلیل وجود پوشش ضد آب چتر ، علاوه بر نور خورشید در فصول مختلف سال مانند فصل های بارانی می تواند  از عبور آب باران نیز جلوگیری کند.

چتر رستورانی و باغی

مدل های مختلف چتر سایبان

انواع مختلفی از چتر سایبان تولید می شود. با توجه به نیاز می توان از انواع متنوع آن استفاده کرد. در ادامه انواع سایبان های چتری را شرح می دهیم:

چتر سایبان پایه وسط

همانطور که از نام این محصول مشخص است پایه فلزی نگهدارنده چتر در وسط می باشد. در واقع ساختار آن کاملا شبیه چتر های معمولی می باشد. این نوع چتر به دلیل داشتن پایه در وسط تعادل بسیار بیشتری نسبت به انواع دیگر دارد. امکان تنظیم ارتفاع برای این مدل چتر وجود دارد و می توان بر حسب نیاز میزان ارتفاع را تنظیم کرد. چتر رستورانی و باغی را می توان در مکان های مختلف به کار برد.

انواع چتر سایبان

چتر سایبان پایه بغل

این چتر سایبان نیز یکی از بهترین انواع چتر باغی است که پایه آن در کنار چتر قرار دارد. این چتر رستورانی را می توان در محوطه و فضای باز مورد استفاده قرار داد. برای این نوع چتر نیز امکان تنظیم ارتفاع بروی پایه فلزی چتر فراهم شده است.

علاوه بر این دو نوع چتر انواع دیگر چتر های سایبان نیز مانند چتر توریسم و چتر های معمولی نیز تولید می شوند که هر کدام کاربرد مخصوص به خود را دارند. قیمت چتر سایبان ویلایی، رستورانی و باغی با توجه به قیمت های روز مشخص می شود. با توجه به نوع چتر قیمت آن نیز مشخص می شود. برای اطلاع از قیمت چتر سایبان با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام