0912 063 4885

باربیکیو مسافرتی

باربیکیو مسافرتی

باربیکیو مسافرتی

باربیکیو مسافرتی یا اجاق ذغالی یکی از وسایل مورد نیاز برای سفر است. این اجاق ذقالی قابل حمل بخ صورت تاشو طراحی شده است. از این باربیکیو که از سوخت ذغال استفاده می‌کند، به عنوان آتشدان و منقل نیز می‌توان استفاده کرد. تنها کاربرد آن در سفر نیست و به عنوان یک وسیله کاربردی می‌توان در تراس، روف گاردن و حیاط ویلا از آن استفاده کرد. در منازل ویلایی که دارای حیاط هستند این محصول بسیار کاربردی است و می توان از آن در گوشه ای از حیاط استفاده کرد.

باربیکیو

خرید اجاق ذغالی باغی

باربیکیو ذغالی باغی را می‌توان از بخش پایه ها جمع کرد که در هنگام سفر، فضای کمتری را اشغال کند. باربیکیو مسافرتی مدل پایه ثابت آن نیز تولید شده است که پایه مقاوم تری نسبت به مدل پایه تاشو دارد. برای پخت انواع کباب می توان از آن استفاده کرد. یک درب نیم دایره نیز برای پخت بهتر همراه این محصول است. حداکثر ارتفاع آن در حدود 80 سانتی متر است که این موجب راحتی در استفاده از آن خواهد شد. بنابراین ارتفاع آن قابل تنظیم است. به همراه آن دو ساک ویژه برای حمل آتشدان و پایه ها هر یک به صورت جداگانه طراحی شده است.

امکان پخت غذا و کباب‌های مختلف گیاهی و گوشتی روی این باربیکیو امکان پذیر است. باربیکیو سفری وسیله ای بسیار کاربردی برای مسافرت محسوب می شود. وزن کم آن موجب شده است که جابه جایی آن راحت تر باشد. به همین دلیل یک وسیله تاشو و سفری محسوب می‌شود.

باربیکیو مسافرتی

باربیکیو پایه دار تاشو

اترس چادر انواع وسایل و تجهیزات سفر و کوهنوردی را در اختیار مستریان خود قرار می‌دهد. باربیکیو پایه دار دارای یک پایه تاشو، یک درب نیم دایره و تور سیمی برای جدا کردن ذغال و مواد کبابی است. این محصول با قیمت ارزان و مناسب به مشتری عرضه می‌شود. برای اطلاع از قیمت انواع باربیکیو پایه دار با بخش فروش در تماس باشید. این محصولات و محصولات دیگر مسافرتی و مبلمان ویلا در این سایت به فروش می رسند.

امتیازدهی

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام