0912 063 4885

برزنت بالکن

برزنت بالکن

برزنت بالکن

برزنت بالکن برای پوشاندن بالکن با برزنت به کار می‌رود. این نوع پارچه‌ی مقاوم را می‌توان از برزنت فروشی یا هماهن تولید کننده پارچه برزنت تهیه کرد. یک چادر برزنتی می‌توان جلوی دید بالکن را به طور کامل بپوشاند. به همین دلیل برای استتار و جلوگیری از دید بهترین گزینه است. برزنت برای بالکن همچنین برای جلوگیری از گرد و غبار، باران و برف به داخل مورد استفاده قرار می‌گیرد. زیرا همانط‌ور که می‌دانید این پارچه در برابر نفوذ رطوبت مقاوم است. به همین علت به آن برزنت ضد آب گفته می‌شود. برخی تمایل دارند بالکن خود را شیشه ای و برخی نیز تمایل دارند کاملا جلوی دید بالگن گرفته شود. به همین دلیل می‌توان از برزنت تراس برای این کار استفاده کرد.

انواع چادر برزنت

پارچه برزنت برای پوشش بالکن

اما با توجه به صحبت‎‌های بالا، پارچه برزنت برای پوشاندن بالکن باید از چه نوعی باشد؟ انواع مختلف برزنت در بازار وجود دارد که هر کدام خواص مخصوص به خود را دارند. این پارچه ها بسیار با کیفیت هستند و هر کدام دارای مقاومت بالا اند. پوشاندن بالکن می‌تواند توسط پارچه، حصیر و یا شیشه باشد. در هر صورت هر کس یک روش برای این کار انتخاب می‌کند. یکی از پارچه های مورد استفاده برای این کار که مقاومت بسیار بالایی دارد، برزنت کانتینری است. همانطور که می‌دانید از آن براش پوشش کولر آبی نیز استفاده می‌شود. بنابراین می توان گفت که این پارچه بسیار مستحکم است. پوشاندن بالکن در زمستان برای جلوگیری از عبور باران، برف و سرما امری عادی است. بسیاری از افراد برای جلوگیری از نزولات جوی از این روش استفاده می‌کنند. اما باید پارچه‌ی مورد استفاده برای این کار مانند برزنت مقاوم باشد. بنابراین بهترین نوع پارچه همان برزنت و چادر کانتینری است. چادر برزنتی مقاومت بسیار بالایی دارد.

کاور برزنتی کولر آبی

پوشاندن بالکن با پارچه

برای پوشاندن بالکن یا تراس می‌توانید پارچه برزنت را به صورت متری سفارش دهید. این پارچه به صورت مترمربع محاسبه می‌شود. قیمت آن نیز نسبت به سایر پارچه ها ارزان تر است. اما از نظر مقاومت در درجه‌ی بسیار بالایی قرار دارد. برزنت بالکن را می‌توانید از طریق بخش فروشگاه خریداری کنید. در پیج اترس چادر نیز در بخش انواع پارچه برزنت برای تراس نیز می‌توانید با انواع آن آشنا شوید.

5/5 - (8 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام