0912 063 4885

برزنت با دوام

قیمت چادر برزنت

برزنت با دوام

برزنت با دوام: بیشتر پارچه های برزنتی از دوام بالایی برخوردار هستند. به طوری که از این پارچه های برای تهیه چادر برزنتی استفاده می شود. البته برزنت کاربرد های زیادی دارد. دلیل این امر، وجود انواع مختلف برزنت است. پارچه شمعی، کانتینری، نانو، نسوز، پلی استر و … همگی از انواع پارچه های برزنتی هستند. به عنوان مثال از پارچه نسوز برای مکان ‌هایی مه در معرض حرارت قرار دارند، استفاده می‌شود. برزنت باید بادوام و مستحکم باشد. البته برزنت های تولیدی کارخانه های مختلف از نظر کیفیت و مقاومت با یکدیگر متفاوت هستند.

قیمت برزنت متری

قیمت پارچه برزنت چند است؟

قیمت هز متر چادر برزنتی با توجه به نوسانات بازار تغییر می کند. قیمت آن نیز به صورت متری محاسبه می شود. برای خرید پارچه برزنت باید از تولیدی برزنت دیدن کنید. اترس چادر چندین سال است که به عنوان تولید کننده پارچه برزنت فعالیت می کند. در این راه توانسته توجه مشتریان زیادی را جلب کند. پارچه برزنت ضد آب و مقاوم است. دوام و عمر طولانی دارد. در برابر آسیب‌های محیطی مقاومت بالایی دارد. مثلا در صورت تابش نور خورشید دچار تغییر رنگ نمی شود.

قیمت پارچه برزنت نیز با توجه به کیفیت، نوع برند تولیدی، ابعاد و …تعیین می شود. بنابراین باید قبل از خرید به کیفیت و دوام پارچه دقت شود. انواع برزنت با کیفیت بالا و قیمت مناسب به مشتریان عرضه می شوند. این پارچه هابسیار با کیفیتن هستند و هر کدام کاربرد مختلفی دارند. مثلا از برزنت کانتینری برای پوشش کانتینر استفاده می شود.

قیمت برزنت

خرید پارچه برزنت برای چادر برزنت

پارچه های برزنتی برای تهیه انواع چادر برزنتی مانند چادر مسافرتی کاربرد دارند. به ویژه چادرهای نظامی و گروهی با استفاده از این پارچه تولید می شوند. این چادرها دوام بسیار بالایی دارند و میتوان از آنها در شرایط سخت نیز استفاده کرد. مثلا چادر گروهی برای اسکان طولانی مدت در شرایط بحرانی مانند سیل و زلزله کاربرد دارد.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام