0912 063 4885

برزنت با قیمت تولیدی

برزنت با قیمت تولیدی

برزنت با قیمت تولیدی

برزنت با قیمت تولیدی منجر به کاهش هزینه‌ها خواهد شد. زیرا قیمت تولیدی با قیمت فروشگاه‌های فروش پارچه برزنت تفاوت دارد. اگر خرید به صورت عمده انجام شود، مطمئنا قیمت کمتر نیز خواهد بود. اما امکان فروش به صورت متری نیز وجود دارد. برزنت متری معمولا برای پوشش فضاهای کوچک کاربرد دارد. هر مترمربع از این پارچه مقاوم نیز با توجه به قیمت روز، به مشتری ارائه می‌شود. معمولا کیفیت، تنوع رنگ و طرح و مقاومت بیشتر مد نظر خریدار است. تولید کننده‌های مختلف محصولات با کیفیت ‌های متفاوتی را ارائه می‌دهند. برزنت ارزان در تولید اترس چادر ارائه می‌شود.

بهترین پارچه برزنت

پارچه برزنت ضد آب

یکی از بهترین انواع برزنت، نوع ضد آب آن است. البته بیشتر پارچه های برزنتی آب گریز هستند. اما برخی از آن ها قابلیت استفاده در مکان های مرطوب را نیز دارند. ضد آب بودن یک محصول موجب می‌شود که دوام آن به طور کلی بالاتر باشد. معمولا پارچه های ضد آب با استفاده از الیاف مصنوعی، ضد آب می‌شوند. در نتیجه برای مکان هایی که در معرض رطوبت شدید نیز هستند قابل استفاده است. مثلا برای پوشش بار در کامیون ها و ماشین های سنگین، از این پوشش استفاده می‌شود. این پوشش بسیار سبک است و برای این کار بهترین گزینه‌ی ممکن است. همچنین قیمت ارزانتری نسبت به پوشش های فلزی دارد.

قیمت چادر برزنتی سقفی

یکی دیگر از ویژگی چادر برزنتی، امکان استفاده از آنها به عنوان پوشش موقت سقف است. برای این کار دوخت چادر باید بسیار مقاوم باشد. در غیر این صورت دوام لازم را نخواهد داشت. گاهی یک پارچه برزنتی می تواند دوام مشابه با یک پوشش فلزی نیز داشته باشد. با این تفاوت که این پوشش سبک و قابل حمل است. تولیدی برزنت نیز انواع چادر با ویژگی‌های متفاوت را تولید می‌کند. در نتیجه بیشتر انواع پوشش‌های تولید شده دارای قیمت و ارزش متفاوتی هستند. برزنت با قیمت تولیدی موجب می‌شود که هزینه ی کمتری را پرداخت کنیم.

امتیازدهی

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام