برزنت کانتینری

برزنت براق

برزنت براق یکی از انواع پارچه برزنت است که برای تهیه آن از الیاف مصنوعی نیز استفاده شده است. برزنت پلی استر و کانتینری نمونه های بسیار مهم این نوع پارچه هستند. از این پارچه ها برای دوخت چادر برزنتی ضد آب نیز استفاده می شود. زیرا که مقاومت بالا در برابر آب دارند.

مجموعه اترس چادر اولین و بزرگترین عرضه کننده انواع محصولات برزنتی و مسافرتی مانند: چادر برزنتی، چادر برزنت، پارچه برزنتی، پارچه برزنت و محصولات مسافرتی در ایران است.

پارچه کانتینری که در اصل برای پوشش کانتینر کاربرد دارد، با نام برزنت کامیونی نیز شناخته می شود. زیرا برای پوشش بار در کامیون و تریلی و کلیه ماشین های نقلیه سنگین، کاربرد دارد. این پوشش دارای ویژگی های زیر است:

  • مقاومت بسیار بالا در برابر شرایط جوی مانند باران
  • جلوگیری از نفوذ نور خورشید و اشعه های مضر آن
  • دارای کاربردهای مختلف در صنایع
  • تولید شده به صورت یک رو و دورو در ضخامت های مختلف
چادر ترانزیتی

چادر ترانزیتی

بهترین نوع برزنت

شاید بتوان به جرات گفت که برزنت ضدآب و براق، بهترین نوع پارچه برزنت می باشد. البته تمامی انواع برزنت نیز تا حد زیادی آب گریز اند. شاید از این جهت این پارچه کیفیت بالاتری دارد که به هیچ عنوان اجازه نفوذ آب را نمی دهد. این ویژگی در پوشش بار در کامیون ها بسیار اهمیت دارد. زیرا برای پوشش آنها نیاز به یک پارچه سبک و بسیار مقاوم است. زیرا امکان استفاده از پوشش فلزی به دلیل سنگین شدن ماشین، وجود ندارد.

خوشبختانه امکان خرید از سایت نیز برای مشتریان فراهم شده است. اما به دلیل نوسانات قیمت پارچه برزنت در بازار، قیمت ها درج نشده اند. برای استعام قیمت روز برزنت می توانید از طریق بخش فروش با کارشناسان در ارتباط باشید.

پارچه برزنت ترانزیتی و کانتینری

همانطور که گفته شد، برزنت براق در واقع همان پارچه کانتینری یا ترانزیتی است. این پوشش علاوه بر کاربرد در حمل و نقل جاده ای، برای پوشش دهانه کولر آبی، سایبان، پوشش تراس و بالکن  و … نیز کاربرد دارد. به همین دلیل یکی از محبوب ترین انواع برزنت می باشد. برزنت کانتینری یک رو را می توان به عنوان یک پارچه مقاوم و ضد آب مورد استفاده قرار داد. میزان مقاومت می تواند تحت تاثیر ضخامت پارچه نیز قرار بگیرد.

پارچه ترانزیتی با قیمت های متنوعی در بازار وجود دارد. زیرا همین پارچه نیز از نظر ضخامت و مقاومت دارای انواع گوناگونی است. براق بودن پارچه نیز به دلیل استفاده از مواد و الیاف مصنوعی در هنگام تهیه پارچه می باشد. از این رو این پوشش دارای رنگ های متنوع و مقاومت های مختلف است.

خرید برزنت براق ضد آب

برزنت ضد آب را می توانید از مراکز پخش یا تولیدی پارچه برزنت خریداری کنید. این پوشش بسیار مقاوم برای روکش کالا، چادر خودرو و … نیز به کار می رود. وزن این پوشش از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به این معنی که هر چقدر وزن آن کمتر و مقاومتش بیشتر باشد، از کیفیت بالاتری برخوردار است.

پارچه برزنت ضد آب دارای انواع متنوعی است. این پوشش را می توانید از طریق سایت نیز خریداری کنید. زیرا در سایت تنوع محصولات بسیار بیشتر است و همین امر موجب می شود که شما بتوانید حق انتخاب بیشتری برای خرید برزنت براق داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید