0912 063 4885

برزنت برای سقف

برزنت برای سقف

برزنت برای سقف

برزنت برای سقف می‌تواند از انواع ضد آب و مقاوم این پارچه انتخاب شود. همانطور که می‌دانید برزنت از متریال مختلفی تهیه می‌شود. به همین دلیل برای پوشش سقف های موقت باید از نوع مناسب استفاده شود. یکی از ویژگی‌های آن باید مقاومت در برابر شرایط جوی باشد. انواع برزنت سقفی درجه یک مستحکم ممکن است با جنس های مختلفی به بازار ارائه شوند. مثلا این نوع پوشش برای فضایی مانند سوله با یک فضا با کاربرد دیگر تفاوت دارد. اما هر کدام از انواع پارچه برزنت به کار رفته باید در برابر نفوذ رطوبت و یا تابش آفتاب مقاومت داشته باشد. در ادامه ویژگی‌های برزنت سقفی را ذکر خواهیم کرد:

  1. استفاده از الیاف مقاوم برای ساخت
  2. برند معتبر
  3. ضد آب بودن
  4. جلوگیری از نفوذ اشعه مضر نور خورشید

برزنت برای سقف

خرید برزنت سقفی از تولیدی

برای تهیه برزنت برای سقف، باید از مکانی که قیمت مناسبی دارد، پارچه مورد نظر خریداری شود. این چادر برزنتی باید دوخت مناسب و استانداردی داشته باشد. تنها در این صورت است که می‌توان به عنوان یک پارچه مناسب برای سقف از آن استفاده کرد. تولیدی و مراکز پخش برزنت نیز قیمت های پایین تری را ارائه می‌دهند. پارچه برزنت عمده طبیعتا قیمت کمتری خواهد داشت. ارزان بودن قیمت بستگی به عوامل متعددی دارد. از این رو می‌توان برای تهیه آن از انواع متفاوت این پارچه استفاده کرد. اما برای پوشش سقفهای مانند اسپیس فریم و یا داربستی بهتر است از این نوع پوشش استفاده شود.

چادر برزنت پوشش اسپیس فریم

ممکن است برای پوشش سقف از متریال مختلفی استفاده شود. مثلا برزنت کانتینری را می‌توان برای این امر به کار برد. همانطور که می‌دانید این پوشش بسیار مقاوم است. در نتیجه برای پوشش داربست گزینه بهتری است. چادر برزنتی را می‌توانید برای پوشش دهی بهتر به صورت عمده و یک جا خریداری کنید. زیرا برش در کار موجب نفوذ رطوبت به داخل خواهد شد. پارچه برزنت با قیمت تولیدی از طریق سایت نیز قابل خریداری است. پارچه برزنت کاور سقف سوله نیز در این دسته تقسیم بندی می‌شود.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام