برزنت بهتر است یا پلی استر؟

پارچه برزنت

برزنت بهتر است یا پلی استر؟

برزنت بهتر است یا پلی استر؟ تمامی محصولات برزنتی دارای کیفیت بالایی هستند. همانطور که می دانید پارچه برزنت از کرباس تهیه می شود. اما برزنت پلی استر از الیاف مصنوعی پلی استر به دست می آید. از نظر میزان مقاومت پلی استر دارای مقاومت و استحکام بیشتری است. اما پارچه برزنت معمولی نیز از کیفیت بالایی برخوردار است. از پارچه برزنت برای تهیه چادرهای برزنتی مسافرتی استفاده میشود. این پارچه کاربردهای زیادی در صنایع مختلف دارد. با توجه به قیمت ارزان و کیفیت بالا بهترین گزینه برای تهیه انواع چادر است.

برزنت پلی استر با روکش یورتان

مقایسه چادر برزنت با چادر پلی استر

آیا برزنت بهتر است یا پلی استر؟ برخی از چادرهای مسافرتی گروهی با برزنت معمولی ساخته می شوند. این چادرها معمولا با نام چادر امدادی شناخته شده اند. به همین دلیل یک پارچه مقاوم برای تهیه چادر محسوب می شود. برای تهیه انواع چادر حرفه ای، اتوماتیک و … از برزنت پلی استر استفاده میشود. پلی استر سبک تر و براق تر است. به همین دلیل برای تهیه انواع چادر کوهنوردی استفاده می شود. به طور کلی برای لوازم سفر و تجهیزات آن ترجیحا از مواد سبک تر استفاده می شود. به دلیل اینکه این مواد از نظر جابه جایی و حمل بهتر هستند و راحت تر جابه جا می شوند.

چادرهای برزنتی دارای قیمت متنوعی هستند. این قیمت با توجه به نوع پارچه تعیین می شود. انواع برزنت مانند شمعی، پلی استر، نسوز، مشمایی و … هر کدام دارای قیمت مختلفی هستند. اترس چادر در زمینه تولید انواع پارچه برزنت فعالیت دارد. امکان خرید پارچه از طریق بخش فروشگاه امکان پذیر است.

قیمت برزنت متری

فروش پارچه برزنت

انواع پارچه های برزنت از معمولی تا ضد آب در این مجموعه به فروش می رسد. اترس چادر به عنوان تولیدکننده پارچه برزنت فعالیت دارد. خرید محصولات به صورت اینترنتی و حضوری انجام می شود. انواع پارچه برزنت و چادرهای برزنتی به صورت متری و رولی و یا عمده به فروش می رسند. برای اطلاع از قیمت انواع پارچه برزنتی مانند پارچه برزنت پلی استر با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (12 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام