0912 063 4885

برزنت ترانزیتی

فروش ویژه پارچه ترانزیتی

برزنت ترانزیتی

برزنت ترانزیتی یکی از انواع پارچه برزنت است که برای پوشش بار کامیون، وسایل نقلیه سنگین و تریلی کاربرد دارد. برزنت ترانزیتی با نام برزنت کانتینری نیز شناخته می شود و یک پارچه مقاوم و ضد آب است. در حمل و نقل جاده ای برای پوشش بار و کالا نیاز به یک روکش سبک و مقاوم می باشد که انتخاب پارچه بهترین گزینه ممکن است. پارچه های ترانزیتی دارای وزن کمی نسبت به روکش های فلزی هستند و کارایی و کاربرد یکسانی نیز دارند.

پارچه ترانزیتی و انواع آن

ویژگی برزنت ترانزیتی چیست؟

پارچه ترانزیتی که همان پارچه برزنت ضد آب است دارای تنوع در رنگ می باشد و مشتری می تواند رنگ مورد نظر خود را انتخاب کند. پارچه های برزنتی از الیاف مصنوعی و یا طبیعی تهیه می شوند. الیاف مصنوعی مانند پلی استر موجب ایجاد مقاومت بیشتر در پارچه می شود. ظاهر پایچه های برزنت پلی استر براق تر از پارچه های تهیه شده با الیاف طبیعی می باشد. فروش ویژه پارچه ترانزیتی در مجموعه اترس چادر در بخش فروشگاه انجام می شود.

این پارچه ها علاوه بر روکش بار کاربرد های دیگری نیز دارند. به عنوان مثال از انواع پارچه ترانزیتی برای پوشش سقف های اسپیس فریم، پوشش بالکن، روکش محصولات کشاورزی، روکش کالاهای صنعتی، پوشش و کاور کولر آبی و … استفاده می شود. بنابراین با توجه به مقاومت آن می توان در مکان های مختلف از این پارچه استفاده کرد.

قیمت چادر ترانزیتی

قیمت پارچه ترانزیتی

قیمت پارچه ترانزیتی با توجه به ابعاد، کیفیت، برند تولید کننده و قیمت های روز تعیین می شود. این پارچه باید بتواند شرایط جوی و محیطی مختلف را تحمل کند و در برابر آسیب و پوسیدگی مقاوم باشد. قیمت این پارچه ارزان و مناسب است و به صورت متری و رولی به فروش می رسد. قیمت عمده پارچه ترانزیتی با قیمت فروش جزء متفاوت است. برای اطلاع از قیمت انواع چادر ترانزیتی ضد آب با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام