0912 063 4885

برزنت خطی

برزنت خطی

برزنت خطی

برزنت خطی ممکن است از متریال مختلفی مانند کرباس، پلی استر و نخ پنبه تهیه شود. بدیهی است که قیمت هر کدام از این پارچه‌ها، با یکدیگر متفاوت است. قیمت برزنت خطی البته بر اساس قیمت روز تعیین می‌شود. درواقع هزینه‌ی تهیه و تولید پارچه به صورت روزانه به دلیل نوسانات، تغییر می‌کند. در نتیجه نمی‌توان یک قیمت ثابت برای آن در نظر گرفت و در سایت درج کرد. یکی از ویژگی‌های این پارچه ضد آب و مقاوم، تولیدی در عرض‌های متنوع است. معمولا نیز در عرض‌های 100، 150، 200 و … تولیدی می‌شود. اصلی‌ترین کاربرد این پوشش نیز برای تولید پوشش‌هایی با نام چادر برزنتی است. این پوشش را می‌توان به عنوان برزنت برای سقف یا روکش خودرو استفاده کرد. در ادامه برخی از ویژگی‌های چادر برزنتی خطی را ذکر خواهیم کرد:

  1. عرض‌های متنوع
  2. وزن از 220 تا 740 گرم در متر مربع
  3. تنوع رنگی
  4. بافت بسیار سبک و معطف
  5. امکان استفاده برای چادر، پرده و روکش کالا

برزنت خطی

ویژگی‌های پارچه خطی

منظور از خطی بودن پارچه برزنت، داشتن خط در نقش چاپ شده روی آن است. به همین دلیل به آن برزنت خط‌دار نیز گفته می‌شود. نام تجاری آن نیز همین اسم یا پارچه پنبه ای کیلویی است. امکان انتخاب رنگ به صورت سفارشی وجود دارد. این نوع برزنت را می‌توان در رنگ‌های متنوعی خریداری کرد:

پارچه برزنت سفید خطی

منظور این است که رنگ سفید بیشتری در تهیه آن به کار رفته است.

برزنت آبی خطی

این رنگ بسیار پرطرفدار است و می‌توان آن را با سفید ترکیب کرد.

در این صورت رنگ قالب عناوین ذکر شده خواهند بود. در بیشتر مواقع از دو رنگ برای چاپ روی پارچه استفاده می‌شود. معمولا وزن آن نیز از 200 تا 350 در نظر گرفته می‌شود. اما این مورد نیز ممکن است در سفارش مشتری افزایش یا کاهش پیدا کند. مبنای فروش آن نیز به صورت رولی و طاقه ای است. امکان تولید برزنت بافت سبک و سنگین نیز وجود دارد. خرید برزنت متری از طریق سایت نیز قابل انجام است.

قیمت پارچه برزنت ارزان

قیمت پارچه برزنت ارزان خطی معمولا ارزان است. به ویژه اگر از تولیدی پارچه برزنت، خریداری شود. قیمت پارچه برزنت سفید، سبز، راه راه و … همگی با قیمت های مناسب به مشتری عرضه می‌شوند. در نتیجه برای خرید برزنت نباید نگران قیمت باشید. انواع برزنت خطی با تنوع رنگ در این مجموعه ارائه می‌شود.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام