0912 063 4885

برزنت رولی با قیمت ارزان

پارچه برزنت برای مصارف مختلف

برزنت رولی با قیمت ارزان

برزنت رولی با قیمت ارزان معمولا از فروش بسیار بالایی برخوردار است. قیمت پایین و فروش در متراژ بالا از دلایل آن است. پارچه برزنت معمولا به صورت مترمربع نیز قابل خریداری است. به این صورت که به صورت متری در اختیار مشتری قرار می‌گیرد. گاهی نوع پارچه می‌تواند در تعیین قیمت آن موثر باشد. یکی از ویژگی‌های این نوع پوشش، تنوع در کیفیت و ویژگی است. انواع برزنت با ویژگی های مختلفی به فروش می‌رسند. در نتیجه برای خرید چادر برزنت باید به این نکات توجه شود. اغلب انواع پارچه معمولا با قیمت روز معامله می‌شوند.

برزنت رولی با قیمت ارزان
خرید برزنت از طریق سایت

فروش پارچه برزنت عمده

فروش عمده موجب می‌شود که قیمت محصول مورد نظر کمتر شود. در نتیجه می‌توانید در بسیاری از هزینه‌ها صرفه جویی کنید. اما این تنها در صورتی است که شما نیاز به متراژ بالایی از برزنت داشته باشید. به همین علت اکثر مشتریان به صورت متری یا رولی نسبت به خرید این پارچه اقدام می‌کنند. ضد آب بودن، دوام در برابر ضربه و سایش و طول عمر بالا از ویژگی‌های این نوع پارچه است. البته برای انواع برزنت ویژگی‌های دیگری نیز مطرح است. هر کدام از انواع آن طبیعتا ویژگی های مخصوص به خود را دارند. فروش عمده از طریق تولیدی فروش پارچه برزنت انجام می‌شود. فروش برزنت رولی با قیمت ارزان در پیج اترس چادر انجام می‌شود.

رول چادر برزنت

برزنت رولی معمولا در رنگ‌های متنوعی قابل خریداری است. این پارچه را می‌توان برای دوخت انواع چادر برزنتی مسافرتی، چادر سقفی، چادر ماشین و …. مورد استفاده قرار داد. بنابراین برای خرید آن باید از انواع مقاوم با دوخت استاندارد، استفاده شود. این پوشش مقاوم یکی از ارزانترین انواع پارچه در بازار است. به همین دلیل معمولا برای مصارف مختلف کاربرد دارد. این امر موجب می‌شود که پوشش مورد نظر را بتوانیم برای فضاهای مختلف استفاده کنیم. برزنت رولی با قیمت ارزان از طریق سایت نیز قابل سفارش است.

امتیازدهی

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام