برزنت رولی

پارچه برزنت با قیمت ارزان

برزنت رولی

برزنت رولی به معنی فروش پارچه برزنت به صورت رولی است. هر مترمربع از این رول، می تواند چند مترمربع را پوشش دهد. پارچه برزنت به عنوان یک پوشش مقاوم شناخته شده است. برخی این پارچه را به صورت متری برای روکش کالا خریداری می‌کنند. اما در واقع فروش آن به صورت عمده و رولی است. در نتیجه برای خرید برزنت باید از یکی از این دو روش استفاده کرد. قیمت پارچه برزنت ارزان یکی از نکاتی است که باید قبل از خرید پارچه به آن توجه شود. زیرا  انواع پارچه برزنت به دلیل متفاوت بودن جنس آنها، دارای قیمت متفاوت و متنوعی هستند. منظور از برزنت رنگی، فروش این پارچه به رنگ های مختلف است. در ادامه با برخی از خصوصیات این پارچه و نحوه فروش آن آشنا خواهیم شد.

پارچه برزنت کیف

قیمت پارچه برزنت ارزان

با توجه به قیمت روز پارچه و جنس آن، هر متر برزنت دارای قیمت متفاوتی است. این پارچه یکی از ارزانترین انواع پارچه است که به صورت رولی به فروش می‌رسد. در صورتی که این پارچه را برای پوشش تجهیزات و کالا بخواهید می‌توانید آن را به صورت متری نیز خریداری کنید. قیمت هر مترمربع پارچه نیز با توجه به قیمت روز تعیین می شود. در واقع پارچه های برزنتی هر کدام دارای قیمت مشخصی هستند. انواع پارچه برزنت را در ادامه ذکر می‌کنیم:

  • برزنت کانتینری
  • برزنت ضد آب
  • نانو
  • شمعی
  • پارچه برزنت نسوز و ضد حریقکاربرد چادر برزنت

عرض پارچه برزنت رولی

عرض پارچه برزنت معمولا با توجه به نوع برند آن متفاوت است. اما معمولا در عرض های 100 یا 200 متری در بازار وجود دارند. با توجه به فروش این پارچه در ابعاد و اندازه های متنوع، می‌توانید از این محصول به صورت رولی یا متری نیز استفاده کنید. در حال حاضر انواع برزنت با قیمت های متنوع در بازار موجود است. این موضوع بستگی به کیفیت پارچه دارد. فروش اینترنتی پارچه و چادر برزنتی در این سایت انجام می شود.

5/5 - (8 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام