برزنت سقفی

برزنت سقفی سبک

برزنت سقفی سبک به عنوان یک پوشش سبک و مقاوم برای سقف‌های موقف، سوله، سازه های اسپیس فریم و داربستی کاربرد دارد. این پارچه برزنت را می توانیم از انواع این پوشش مانند برزنت کانتینری با ضخامت مناسب برای سقف و سایبان انتخاب کنیم.

مجموعه اترس چادر اولین و بزرگترین عرضه کننده انواع محصولات برزنتی و مسافرتی مانند: چادر برزنتی، چادر برزنت، پارچه برزنتی، پارچه برزنت و محصولات مسافرتی در ایران است.

همانطور که می دانید پارچه ترانزیتی دارای کاربردهای متنوعی است. علت آن نیز سبکی و مقاومت بالا در برابر رطوبت است. به همین دلیل از این پارچه ضد آب برای پوشش سقف نیز استفاده می شود. استفاده از الیاف مصنوعی برای تولید این پوشش موجب می شود که ظاهرا براق باشد. برخی از ویژگی های پارچه مناسب برای پوشش سقف را در ادامه ذکر خواهیم کرد:

  • عدم نفوذ آب و رطوبت به داخل
  • جلوگیری از عبور نور خورشید
  • تنوع رنگ
  • دارای ضخامت های مختلف
  • قیمت ارزان و مناسب
برزنت سقفی

برزنت سقفی

قیمت چادر برزنتی کانتینری برای سقف

همانطور که می دانید قیمت محصولات مختلف به دلیل نوسانات، همواره در حال تغییر است. به این معنی که نمی توان قیمت روزانه پارچه برزنت و انواع چادرهای برزنتی را در سایت درج کرد. به همین علت برای استعلام قیمت چادر برزنتی کانتینری برای سقف باید با کارشناسان بخش فروش در تماس باشید. قیمت ها به صوت روزانه قابل استعلام هستند. به دلیل تنوع پارچه های برزنتی نیز هر کدام از این نوع پوشش های ضد آب دارای قیمت خاص خود هستند که به صورت مترمربع ارائه می شوند.

اترس چادر

 

گروه تولیدی اترس چادر عرضه کننده و تولید کننده برترین چادرهای برزنتی، پارچه برزنت و محصولات مسافرتی در کشور است که تاکنون توانسته بیشتر از 50 پروژه بزرگ دولتی و ارگانی را به صورت کامل اجرایی کند.

اترس چادر اولین و بزرگترین تولید کننده و عرضه کننده انواع پارچه های برزنت و چادرهای برزنتی در کشور.

 

مجموعه اترس چادر اولین و بزرگترین عرضه کننده انواع محصولات برزنتی و مسافرتی مانند: چادر برزنتی، چادر برزنت، پارچه برزنتی، پارچه برزنت و محصولات مسافرتی در ایران است.

در صورتی که خرید پارچه برزنت سقفی سبک به صورت متری باشد، هزینه طبق تعرفه دریافت می شود. اما با خرید عمده، قیمت برزنت کانتینری نیز کمتر خواهد شد. به دلیل اینکه متراژ سقف ها زیاد است، اکثر افراد نیز خرید عمده را ترجیح می دهند. با این روش در هزینه ها نیز تا حد زیادی صرفه جویی خواهند کرد.

برزنت سقفی ارزان قیمت

ارزان بودن پارچه برزنت بر همگان روشن است. اما این پارچه در عین حال دارای مقاومت بسیار بالایی است. به طوریکه موجب شده است برای دوخت انواع چادر مسافرتی، دوخت چادر ماشین و انواع خودروها، برزنت سقف و سایبان و … به کار برود. پارچه برزنت ارزان قیمت را می توانید با توجه به نوع آن تنها از طریق تولیدی خریداری کنید. زیرا در این صورت است که یمت پارچه کمتر خواهد بود. اترس چادر نیز به عنوان یکی از مراکز پخش این پارچه، محصولات خود را تنوع رنگ و طرح در اختیار مشتری قرار می دهد.

پارچه مناسب سقف می تواند به عنوان یک پوشش بسیار سبک و دارای وزن کم، علاوه بر جلوگیری از نفوذ باران و برف به داخل، از تابش نور خورشید نیز جلوگیری کند. با این روش نیاز به صرف هزینه برای پوشش سقف سوله های بسیار بزرگ نیست و همین می تواند موجب صرفه جویی شود.

پارچه برزنت ترانزیتی سبک برای سوله

همانطور که ذکر شد برای سقف سوله و سازه های موقت مانند گلخانه و … از برزنت سقفی استفاده می شود. این پوشش می تواند فضای زیرین خود را در برابر شرایط جوی مختلف محافظت کند. از این رو بهترین انتخاب برای چنین فضاهایی می باشد.

به طور کلی شاید بتوان گفت پارچه برزنت بهترین انتخاب برای دوخت چادرهای برزنتی برای سایبان، سقف و … می باشد. این پارچه را می توانید به راحتی به صورت اینترنتی و حضوری خریداری کنید. فروش از طریق سایت می تواند موجب صرفه جویی در وقت و زمان مشتری شودو همچنین امکان استفاده از تبلیغات نیز وجود دارد. برزنت سوله را می توانید از طریق سایت در کوتاه تریم زمان ممکن سفارش دهید. برای دوخت پارچه نیز از چرخ های صنعتی استفاده می شود.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید