برزنت شمعی در ابعاد مختلف

برزنت شمعی در ابعاد مختلف

برزنت شمعی در ابعاد مختلف

برزنت شمعی در ابعاد مختلف به صورت رولی و متری تولید و به فروش می رسد. استفاده از الیاف مصنوعی در کنار الیاف طبیعی مقاومت پارچه برزنت شمعی را دو چندان کرده است. به همین دلیل در برابر نور آفتاب و رطوبت مقاوم می باشد. الیاف به کار رفته در این پارچه به گونه ای است که هیچ الیاف طبیعی به تنهایی دارای ویژگی هایش نمی باشد. برزنت شمعی قیمت ارزان و مناسب نسبت به پارچه های دیگر دارد.

فروش برزنت کانتینری در کرج

ویژگی های پارچه برزنت شمعی

استفاده از مواد اولیه خاص و منحصر به فرد در تولید پارچه مانند استفاده از پلی استر موجب شده است که پارچه برزنت شمعی در برابر اشعه فرابنفش یا همان اشعه یو وی مقاوم باشد و به همین دلیل از آن برای ساخت سایبان و یا روکش استخر استفاده شود. از برزنت شمعی در موارد زیر استفاده می شود:

  • به عنوان چادر محافظ اتومبیل و خودرو های مختلف
  • به عنوان کاور محصولات و کالا در انبار
  • سقف های موقت
  • در آلاچیق و تراس
  • به عنوان پوششی برای سطح استخر های روباز و سرپوشیده

بنابراین بیشترین کاربرد برزنت شمعی به عنوان محافظت کننده و پوشش دهنده می باشد. دلیل این امر کیفیت بالا و استفاده از مواد درجه یک برای ساخت و تولید آن می باشد.

مشمع کانتینری

کاربرد برزنت شمعی

برزنت شمعی با عنوان های برزنت ترانزیتی، برزنت کانتینری و برزنت تریلی در بازار شناخته می شود. به دلیل اینکه از آن برای پوشش بار کانتینر و تریلی استفاده می شود. به دلیل کیفیت بالای الیاف برزنت شمعمی از آن برای کاور بار به ویژه برای جعبه های فلزی استفاده می شود.

مقاومت بالا در برابر کشیدگی، خاصیت ضد آب و ضد باران و ضد رطوبت، نسوز بودن و ضد حرارت بودن، تولید در عرض های 2 تا 3 متری و گرماژ 750 از ویژگی های این محصول می باشد. این پارچه از قیمت مناسب و کیفیت بالایی برخوردار است و در دسته پارچه های مرغوب دسته بندی می شود. برای اطلاع از قیمت پارچه برزنت شمعی ارزان قیمت با بخش فروش تماس بگیرید.

5/5 - (3 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام