برزنت شمعی چیست؟

برزنت شمعی چیست؟

برزنت شمعی چیست؟

برزنت شمعی چیست و چه کاربردی دارد؟

برزنت شمعی چیست؟ یکی از انواع پارچه های برزنتی است که برای ساخت روکش اتومبیل، چادر کامیون، کاور اجناس در انبار، پوشش استخر و ساخت سایبان مغازه به کار می رود. نوع بافت برزنت های شمعی به گونه ای است که از نفوذ مایعات به داخل جلوگیری می کند، بنابراین یک پارچه مقاوم و ضد آب محسوب می شود.

برزنت شمعی به عنوان یک پارچه برزنت خوب و مقاوم شناخته شده است. یکی از مزیت های این نوع پارچه ها ، وجود مواد UV در آنهاست که موجب می شود در برابر اشعه ماورا بنفش خورشید مقاوم باشد و آسیب نبیند. همانطور که گفته شد این پارچه برزنت نسوز و ضد آب کاربرد های مختلفی دارد:

  • برای ساخت چادرهای محافظت بار در اتومبیل ها و انبار ها
  • پوشش تراس و استخر
  • قابل استفاده برای ساخت سایبان مغازه
  • ساخت آلاچیق و پوشش لانه حیوانات
  • پارچه برزنت برای ساخت کیف
  • ساخت روکش کولر

برزنت شمعی چیست؟

 

قیمت پارچه برزنت ضد آب ارزان

برزنت شمعی به عنوان یک پارچه ضد آب به کار می رود. به علت بافت نفوذناپذیر آن، برای پوشش مکان هایی که نیاز به سقف موقتی برای جلوگیری از نفوذ باران دارند، کاربرد دارد. قیمت پارچه برزنت ضد آب با توجه به کیفیت و میزان مقاومت آن تعیین می شود. پارچه های ضد آب برزنتی به عنوان پارچه های ارزان قیمت و مقاوم شناخته شده اند.

برزنت شمعی چیست؟

فروش پارچه برزنت شمعی

شاید این سوال به ذهن شما خطور کند که پارچه برزنتی از کجا بخرم؟ و برزنت شمعی چیست؟ اترس چادر به عنوان تولید کننده انواع پارچه های برزنتی، چادر های مسافرتی، مشمع های کانتینری در بحث فروش پارچه برزنت شمعی نیز فعالیت دارد. تمامی محصولات با بهترین کیفیت به بازار عرضه می شوند. فروش اینترنتی پارچه برزنتی از کارخانه به صورت حضوری و آنلاین میسر گردیده است. بنابراین در هر کجا که باشید نیز می توانید انواع پارچه های برزنتی را به صورت اینترنتی خریداری کنید.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام