0912 063 4885

برزنت ضد آب نازک

سایت فروش پارچه برزنت

برزنت ضد آب نازک

برزنت ضد آب نازک با توجه به نوع کاربردش تهیه می‌شود. برخی از انواع پارچه برزنتی، به صورت ضخیم یا نازک تهیه می‌شوند. مثلا برزنت 3 لا 6 لا، یکی از انواع این پارچه به ضخامت متوسط است. این پوشش برای مواقعی که وزن پارچه باید سبک باشد، کاربرد دارد. مثلا برای تهیه یک چادر مسافرتی برای کوهنوردان، باید از مواد سبک استفاده شود. زیرا حمل وسایل سنگین برای آنها دشوار است. بنابراین بهتر است پوشش مورد نظر از بین برزنت ضد آب و آفتاب با ضخامت نازک انتخاب شود. اما باید این پارچه مقاوم نیز باشد. در صورتی که مقاومت کافی را نداشته باشد، گزینه مناسبی برای این کار نخواهد بود. پارچه برزنت با قیمت تولیدی در مرکز فروش آن ارائه می‌شود.

پارچه برزنت فلامنت

پارچه برزنت مشمع ضد آب

برخی از انواع چادر برزنتی با استفاده از متریال مختلفی تولید می‌شوند. مثلا یک نوع برزنت است که برای چادر موتور کاربرد دارد. این پوشش بسیار سبک و نازک است. اما دارای مقاومت بسیار بالایی است. همچنین اغلب این پوشش‌ها به صورت ضد آب طراحی می‌شوند. به همین دلیل کاربردهای بسیار زیادی دارند. پارچه مشمع ضد آب نیز از همین انواع است. این نوع پوشش بسیار کاربردی است. می‌توان از آن برای پوشش کالا نیز استفاده کرد. برای حمل و نقل های جاده ای نیز چادر برزنتی نازک مناسب است. زیرا در شرایط جوی مختلف دارای مقاومت بالایی است. همچنین به دلیل سبکی و نازکی، کاربردی تر است.

پارچه نازک ضد آب از کجا بخرم؟

برای تهیه برزنت باید از تولیدی خرید کرد. قیمت ارزان، تنوع پارچه، برندهای متنوع و … از ویژگی های خرید از تولیدی است. برزنت نازک یکی از پوشش های پرکاربرد است. امکان خرید آن به صورت اینترنتی نیز برای مشتریان فراهم شده است. بنابراین در هر ساعت از شبانه روز می‌توان پارچه مورد نظر را سفارش داد. قیمت پارچه ضد آب نازک بر اساس قیمت روز تعیین خواهد شد. اما معمولا قیمت مناسب و ارزانی دارد. معمولا از برزنت با ضخامت کم برای تولید لباس استفاده می‌شود. از طریق فروش اینترنتی پارچه برزنتی می‌توانید خرید بهتری داشت.

5/5 - (9 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام