برزنت ضد آب

برزنت ضد آب

برزنت ضد آب

برزنت ضد آب به عنوان یک پارچه مقاوم و ضخیم کاربرد های مختلفی دارد. چادر برزنت از انواع پارچه برزنت با کیفیت و خواص مختلف تهیه می شود. برای تهیه برزنت از پلی استر و کرباس استفاده می شود. برای ضد آب کردن برزنت از مواد و الیاف مصنوعی استفاده می شود. همین امر موجب می شود که پارچه براق تر باشد و از نفوذ آب به داخل جلوگیری کند. پارچه های برزنتی را می توان برای تهیه چادر مسافرتی، رویه صندلی سفری، پوشش کالا، روکش کانتینر و … به کاربرد. در ادامه به کاربرد های برزنت اشاره می کنیم.

قیمت چادر برزنت

کاربرد پارچه برزنتی

یکی از کاربرد های اصلی برزنت، تهیه چادر مسافرتی است. چادر های برزنتی یکی از پر طرفدارترین انواع چادر مسافرتی هستند. انواع چادر تهیه شده از پلی استر به عنوان چادر های حرفه ای و یا معمولی به کار می روند. چادر هلال احمر و چادر های نظامی نیز از برزنت ساخته می شوند. رویه برخی از صندلی های تاشو نیز از برزنت می باشد. این پارچه در اثر گذشت زمان  و تابش نور خورشید رنگ خود را از دست نمی دهد و ساییده نمی شود.

مقاومت بالا، قیمت ارزان و مناسب و تنوع برزنت موجب شده است که این پارچه به یکی از محبوب ترین انواع پارچه ها تبدیل شود. این پارچه به هیچ عنوان آب و رطوبت را از خود عبور نمی دهد و این ویژگی منحصر به فرد موجب شده است که در مکان های مرطوب نیز بتوان از برزنت استفاده کرد.

برزنت ضد آب

قیمت پارچه برزنت ضد آب

با توجه به نوسانات قیمت پارچه در بازار قیمت برزنت نیز در حال تغییر است. قیمت پارچه برزنت با توجه به نوع آن، برند تولید کننده آن، کیفیت و … تعیین می شود.اترس چادر به عنوان تولید کننده انواع پارچه های برزنتی، چادر برزنتی و انواع برزنت شمعی، برزنت کانتینری و برزنت ضد آب فعالیت دارد. برای اطلاع از قیمت برزنت و انواع چادر برزنت ضد آب با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام