0912 063 4885

برزنت ضد آفتاب

لیست قیمت برزنت

برزنت ضد آفتاب

برزنت ضد آفتاب دارای انواع متنوعی است. این پارچه معمولا به صورت شمعی، کانتینری، پلی استر و … تولید می‌شود. تمامی محصولات برزنتی دارای این ویژگی هستند. در بسیاری از انواع پارچه برزنت، خاصیت مقاومت در برابر اشعه مضر خورشید به نام یو وی نیز وجود دارد. این ویژگی موجب می‌شود که در هنگام ایجاد پوشش برای مواد غذایی، این مواد فاسد نشوند. همچنین در یک چتر سایبان این اشعه به پایین نفوذ نکند. در نتیجه برزنت ضد خورشید را می‌توانید برای پوشش چنین مکان هایی به کار برد. برزنت شمعی را می‌توانیم به عنوان یک پارچه ضد نور خورشید محسوب کنید. برزنت ضد آفتاب را می‌توانید از طریق سایت خریداری کنید.

انواع چادر برزنت

چادر برزنت ضد اشعه یو وی

بسیاری از انواع چادر برزنتی که برای پوشش سقف مورد استفاده قرار می‎‌گیرند، دارای کیفیت های مختلفی هستند. برخی از این پارچه ها در برابر اشعه مضر نور خورشید نیز مقاومت دارند. یک چادر مسافرتی نباید این اشعه را به داخل نفوذ دهد. بنابراین در هنگام خرید برزنت باید به این نکته توجه شود. این اشعه برای چشم انسان مضر است به همین دلیل بسیاری از افراد در روزهای گرم سال از عینک آفتابی استفاده می‌کنند. انواع پارچه برزنت مورد استفاده در این پوشش باید دارای این خاصیت و ویژگی باشند. در غیر این صورت محصول تولید شده مقاومت کافی را نخواهد داشت.

فروش برزنت ضد آفتاب

فروش برزنت معمولا از طریق تولیدی یا انواع تولیدکنندگان این پارچه انجام می‌شود. گاهی یک پوشش را می‌توان با قیمت های متفاوت در بازار مشاهده کرد. اما هنگامی که نسبت به خرید چادر برزنت در تولیدی اقدام می‌کنید، این قیمت بسیار کمتر است. به همین دلیل فروش برزنت معمولا از طریق این مراکز انجام می‌شود. در این فروشگاه ها علاوه بر برزنت از پارچه های دیگر نیز برای فروش استفاده می‌شود. هر کدام از این پارچه ها دارای کیفیت متفاوت هستند و برای صنایع خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند. فروش برزنت رولی با قیمت ارزان از طریق پیج انجام می‌شود.

امتیازدهی

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام