0912 063 4885

برزنت لمینت سه لایه

برزنت لمینت سه لایه

برزنت لمینت سه لایه

برزنت لمینت سه لایه یکی از انواع پرکاربرد این پارچه است. این پارچه های دارای مقاومت، دوام و عمر طولانی هستند. به همین علت معمولا بسیار پرفروش هستند. قیمت پارچه لمینت نیز با توجه به نکات مختلفی، تعیین می‌شود. مثلا برزنت باید دارای ویژگی هایی مانند جلوگیری از نفوذ آب یا مقاومت در برابر عبور نور خورشید باشد. در غیر این صورت کیفیت مناسبی ندارد. این ویژگی‌های اولیه تمامی انواع برزنت است. یک پارچه برزنتی باید بتواند مدت زمان طولانی در برابر شرایط جوی مختلف مقاومت کند. به همین علت باید قبل از خرید محصولات مختلف، به جنس و نوع برند آن توجه شود. در ادامه برخی از ویژگی پارچه برزنت لمینت را ذکر خواهیم کرد:

  1. ضد آب
  2. مقاومت بالا در برابر آسیب و پارگی
  3. مقاوم در برابر نو خورشید
  4. با کاربردهای متنوع

برزنت لمینت سه لایه

لیست قیمت برزنت لمینت

پارچه لمینت نیز مانند سایر انواع برزنت، دارای لیست قیمت است. زیرا قیمت ها به صورت روزانه مشخص می‌شوند. از این رو باید با بخش فروش سایت در تماس باشید. پارچه برزنت لمینت سه لایه ضد آب را می‌توانید از طریق تولیدی با قیمت ارزان خریداری کنید. با این روش هزینه ی کمتری برای تهیه آن خواهید پرداخت. شما می‌توانید از طریق سایت یا به صورت حضوری برای انتخاب پارچه مورد نظر اقدام کنید. کاربردهای مختلف پارچه های برزنتی موجب شده است که افراد بسیار زیادی نسبت به خرید آن اقدام کنند. وجود یک لیست قیمت می‌تواند به خرید بهتر در این حوزه به شما کمک کند.

تولیدکننده انواع پارچه لمینت سه لایه

انواع برزنت را می‌توانید از طریق تولیدکننده ها با قیمت های مناسب تری خریداری کنید. نوع یک لایه، دو لایه و سه لایه دارای قیمت های متنوعی هستند. در واقع کیفیت، ضخامت و … می‌توانند روی قیمت موثر باشند. تولیدی انواع برزنت را برای تهیه چادر برزنتی تولید می‌کند. محصولات داخلی و خارجی هر کدام کیفیت خاص خود را دارند. برزنت لمینت با رنگ متنوع نیز تولید می‌شود.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام