0912 063 4885

برزنت متری برای بالکن

برزنت متری برای بالکن

برزنت متری برای بالکن

برزنت متری برای بالکن را می‌توانید از بین انواع پارچه برزنت ضد آب تهیه کنید. برخی از پوشش‌ها دارای ویژگی ضد آب نیستند. مثلا برزنت کانتینری یکی از پوشش های مناسب برای بالکن است. زیرا در زمستان به علت بارش برف و باران، پوشش مورد نظر باید مقاومت کافی را داشته باشد. در غیر این صورت آب به داخل نفوذ می‌کند. اما در مورد پارچه های ترانزیتی به برای تهیه چادر به کار می‌روند، این مشکل وجود ندارد. به همین دلیل در پوشش کانتینری، پوشش کولر آبی و … از این موارد استفاده می‌شود. برزنت با ترکیب با پلی استر بسیار مقاوم می‌شود و رنگ آن براق تر به نظر می‌رسد. این پوشش می‌تواند در فضاهای مختلف استفاده شود.

قیمت برزنت متری

خرید برزنت تراس متری

تراس یا بالکن در برخی از فضاها نیاز به یک پوشش برای محافظت در برابر نور آفتاب در تابستان و برف و باران در زمستان دارد. یکی از این روش‌ها، استفاده از پوشش برزنتی است. چادر برزنتی را می‌توانیم برای پوشش این فضا مورد استفاده قرار دهیم. نور آفتاب در تابستان به ویژه در جهت جنوب غربی می‌تواند موجب مشکلاتی شود. به همین دلیل می‌توان با یک پرده برزنتی از شدت این نور کاست. تراس را با استفاده از این روش در فصول مختلف قابل استفاده خواهید کرد. برای فصول معتدل نیازی به پوشش نداریم. بنابراین شما می‌توانید به راحتی آن را جدا کنید.

قیمت چادر برزنت

فروش برزنت مترمربع

برزنت یک پارچه بسیار مقاوم است. همانطور که گفته شد برای پوشش‌های متنوع می‌توان استفاده کرد. تراس، پوشش کولر و یا بار در کامیون ها تنها برخی از کاربردهای این پارچه هستنند. بنابراین شاید بتوان گفت که یکی از کاربردی ترین انواع پارچه برای ساختمان و یا صنعت حمل و نقل است. این محصول در کارخانه ها نیز برای پوشش کالا بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. برزنت متری برای بالکن را می‌توانید به راحتی از اترس چادر خریداری کنید. قیمت روز برزنت متری را می‌توانید از این طریق جویا شوید. فروش برزنت برای پوشش بالکن از طریق پیج انجام می‌شود.

امتیازدهی

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام