برزنت نانو ضد آب

برزنت نانو ضد آب

برزنت نانو ضد آب

برزنت نانو ضد آب یک نوع پارچه مقاوم است که در تار و پود آن از مواد نانو استفاده شده است. از پارچه برزنت نانو بیشتر به عنوان پوشش کالا ، سایه بان و چادر برزنت استفاده می شود. انواع پارچه های برزنت هر کدام ویژگی های مختلفی را دارند. به عنوان مثال برزنت در شکل های مختلف مانند برزنت مشمعی ، برزنت نسوز، برزنت ضد آب و … تولید و عرضه می شود.

چادر برزنت

از پارچه برزنت به عنوان چادر برزنت ضد آب نیز استفاده می شود. انواع چادر های مسافرتی و چادر ها به عنوان روکش خودرو، کامیون و یا پوشش کالا استفاده می شوند. کارخانه تولید پارچه برزنت انواع مختلف برزنت را با استفاده از مواد با کیفیت های مختلف تولید می کند که در مورد برزنت از مواد پلی استر استفاده می شود.

برزنت شمعی چیست؟

برزنت ضد آب نانو

پارچه نانو به عنوان یک برزنت ضد آب شناخته می شود. این پارچه آب گریز از نفود و عبور آب و رطوبت به داخل جلوگیری می کند. به همین دلیل از الیاف نانو برای مقاوم تر کردن برزنت استفاده می شود. از برزنت ضد آب برای روکش استخر، برزنت کیف و چادر برزنتی استفاده می شود. قیمت برزنت استخری با توجه به کیفیت و برند آن تعیین می شود. پارچه های برزنتی مشمایی نیز دارای قیمت های مناسب و ارزان هستند. برای اطلاع از قیمت روز برزنت با کارشناسان بخش فروش تماس بگیرید.

5/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام