0912 063 4885

برزنت نخ پنبه

پرکاربردترین پارچه های برزنت

برزنت نخ پنبه

برزنت نخ پنبه یکی از انواع برزنت می باشد که الیاف طبیعی تهیه می شود و کاربرد های فراوانی دارد. در صنعت نساجی از پنبه به عنوان یک ماده طبیعی استفاده می شود. همانطور که می دانید پارچه های برزنت نخ پنبه ای از بوته پنبه بدست می آید و پارچه تولید نسب به پارچه های تهیه شده با الیاف مصنوعی، نرم تر هستند. این نوع از برزنت کاربردهای فراوان دارد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

پارچه های برزنت پلی استر

ویژگی پارچه های نخ پنبه ای

الیاف طبیعی نخ پنبه ضد آب نیستند. بنابراین پارچه تولید شده با این الیاف نسبت به پارچه های برزنت پلی استر پنبه نفوذ پذیری بیشتری دارد و نمی توان از آن به عنوان یک پارچه ضد آب نام برد. الیاف طبیعی نخ پنبه موجب می شوند که پارچه برزنتی رنگ مات تری نسبت به پارچه برزنت تهیه شده با الیاف مصنوعی داشته باشد. البته برخی از انواع پنبه مانند پنبه مرسریزه دارای ظاهری براق هستند که از نظر قیمت، گرانتر می باشند.

هر پارچه تولید شده می تواند دارای مزایا و معایبی باشد. در پارچه های برزنت نخ پنبه ای امکان رد و بدل هوا فراهم است و این یکی از مزایای این نوع پارچه ها می باشد. در صورتی که از این پارچه ها در تهیه لباس استفاده شود، حساسیت و تعریق کمتری را به همراه دارد. معمولا برای اینکه یتوان برزنت را در صنایع مختلف به کار برد در تهیه آن از الیاف مصنوعی و طبیعی در کنار هم استفاده می شود. به این ترتیب پارچه برزنت تولید شده توانایی مقاومت در برابر شرایط مختلف را خواهد داشت.

برزنت نانو ضد آب

قیمت برزنت نخ پنبه

قیمت برزنت نخ پنبه با توجه به ابعاد و کیفیت پارچه تعیین می شود. این پارچه ها به صورت رولی و متری به فروش می رسند. فروش انواع پارچه به صورت عمده و جزء انجام می شود. برای اطلاع از قیمت برزنت نخ پنبه با بخش فروش اترس چادر در تماس باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام