برزنت نسوز ضد اسید

برزنت نسوز ضد اسید

برزنت نسوز ضد اسید

برزنت نسوز یا برزنت ضد حریق دارای خواص گوناگونی مانند ضد حریق بودن و یا ضد اسید بودن می باشد و در در صنایع مختلف کاربرد دارد. این پارچه در انواع فویلدار، سیلیکونی، سرامیکی و تفلون تولید و عرضه می شود.

از پارچه برزنتی ضد حریق می توان برای درز گیری کوره و مکان هایی که دارای حرارت بالایی هستند، استفاده کرد. پارچه های ضد آتش از الیاف مختلفی مانند فایبر گلاس تهیه می شوند. این نوع پارچه ها از بهترین نوع پارچه نسوز می باشند. برزنت نسوز سیم دارد و یا بی سیم از مقاوم ترین نوع برزنت ضد آتش است که می تواند دمایی تا حدود 1260 درجه سانتی گراد را تحمل کند.در ادامه ویژگی برزنت نسوز ذکر می شود.

رول پارچه نسوز

پارچه برزنت نسوز در برابر اسید ها، باز هاس سنگین، در برابر اشعه یو وی خورشید مقاوم می باشد. این پارچه بهترین گزینه برای عایق کاری تجهیزات است. در نوع سیلیکونی می تواند دمای 300 درجه سانتی گراد را نیز تحمل کند. برزنت فویلدار نیز می تواند دماهای 500 تا 800 درجه را تحمل کند. این نوع پارچه در برابر اسد و روغن مقاوم است.

کابرد های برزنت نسوز ضد اسید

همانطور که گفته شد برزنت نسوز را می توان در مکان هایی که در معرض حرارت، اسید و روغن ها هستند، استفاده کرد. علاوه بر درز گیری داکت کوره، می توان برای درزگیری دریچه های مرتبط با مشعل نیز ان را به کار برد. کاربرد دیگر آن به عنوان عایق پشتیبان کوره ها می باشد. عایق کاری قالب در صنایع ریخته گری و یا در صنایع ساختمانی ، به عنوان لایه محافظ برای حوش کاری و … از دیگر کاربرد های برزنت نسوز می باشد.

برزنت ضدحریق

عوامل موثر در قیمت گذاری برزنت نسوز

برزنت نسوز به صورت رولی و متری ، عمده و جزیی به فروش می رسد. فروش برزنت نسوز به صورت عمده موجب کاهش قیمت آن می شود. ابعاد و کیفیت برزنت ضد حریق در میزان قیمت آن موثر می باشد. با توجه به نوسانات قیمت برزنت در بازار ، برای اطلاع از قیمت برزنت نسوز با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (3 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام