0912 063 4885

برزنت نسوز فویلدار

پارچه برزنت نسوز

برزنت نسوز فویلدار

برزنت نسوز فویلدار یکی از انواع برزنت نسوز می باشد که معمولا در ضخامت های 5/. الی 3 میلی متر تولید می شود. این پارچه با یک لایه فوم مقاوم به حرارت مسلح شده است و می تواند در جه حرارت 500 تا 800 را تحمل کند. این پارچه دارای مقاومت مکانیکی بسیار بالایی است. برزنت ضد آتش را برای مکان خاصی که در معرض حرارت قرار دارند به کار می برند. انواع مختلفی از برزنت ضد حریق تولید می شود که هر کدام کاربرد ویژه ای دارند.

رول پارچه نسوز

کاربرد اصلی برزنت نسوز چیست؟

اصلی ترین کاربرد برزنت نسوز در درزگیری داکت کوره ها می باشد. به طور کلی در مکان هایی که در معرض حرارت بسیار بالا قرار دارند می توان از پارچه های نسوز استفاده کرد. درزگیری دریچه های مرتبط با مشعل کاربرد دیگر برزنت ضد آتش است. از این پارچه می توان به عنوان عایق پشتیبان کوره ها استفاده کرد. عایق کاری قالبها در صنایع ریخته گری، در صنایع ساختمانی به عنوان عایق و لایه محافظ جوشکاری کاربرد دارد.

برزنت جوشکاری در واقع همان پارچه برزنت نسوز است که برای تهیه لباس و دستکش مخصوص جوشکاری به کار می رود. انواع دیگر پارچه نسوز مانند برزنت سیلیکونی، برزنت سرامیکی، برزنت نسوز فایبرگلاس، برزنت تفلونی و … نیز تولید می شوند که هر کدام کاربرد های مخصوص به خود را دارند.

برزنت نسوز ضد اسید

قیمت پارچه نسوز فویلدار

قیمت برزنت نسوز فویلدار با توجه به قیمت های روز تعیین می شود. این پارچه در ضخامت های مختلف تولید می شود و کاربرد های گوناگونی دارد. این پارچه یکی از مقاوم ترین انواع برزنت نسوز است که به وسیله یک فویل کاور شده است. برای اطلاع از قیمت چادر برزنت نسوز و پارچه نسوز فویلدار با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (8 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام