0912 063 4885

برزنت هیئت

برزنت هیئت

برزنت هیئت

برزنت هیئت یک نوع از پارچه برزنت است که بسیار ضخیم و حجیم تر از انواع دیگر این نوع پوشش است. قیمت برزنت هیئت نیز بستگی به ابعاد و متراژ خریداری شده دارد. زیرا اگر در اندازه‌های کم خریداری شود، طبیعتا قیمت ارزان تری دارد. این پوشش برای ایجاد چادر خیمه بیشتر کاربرد دارد. در هیئت‌های عزاداری و کمپ‌های مذهبی از این پارچه برای ایجاد چادر استفاده می‌شود. مقاومت آن نیز در برابر شرایط جوی بسیار بالا است. به گونه ای می‌توان از آن به صورت موقت به مدت طولانی استفاده کرد. عرض این پارچه ممکن است از 100 الی 200 متری باشد. در هر صورت باید قبل از خرید به نوع پارچه دقت شود. برخی از ویژگی‌های برزنت هیئت را ذکر خواهیم کرد:

  • قابل استفاده در شرایط سخت و دشوار جوی
  • مقاوم در برابر آب
  • مقاومت بالا در برابر نفوذ نور خورشید
  • آب گریز و مستحکم
  • مناسب برای چادرهای موقت

برزنت هیئت

برپایی ایستگاه صلواتی با برزنت

معمولا برپایی ایستگاه صلواتی یکی از کارهایی است که در مناسبت‌های مختلف مذهبی انجام می‌شود. برپایی این سازه ها از طریق اسپیس فریم و داربست است. برای پوشش این سازه از پارچه برزنت Tarpaulin fabric استفاده می‌شود. ممکن است از رنگ‌های مختلف مانند مشکی، سفید یا سبز برای برپایی هیئت استفاده شود. در هر صورت باید مقاومت لازم را داشته باشد. برزنت سفید یا رنگ‌های متنوع به صورت متراژهای متنوع به مشتریان عرضه می‌شوند. به علت اینکه باید برای این فضا، از برزنت با ابعاد بزرگ استفاده شود، بهتر است از تولیدکننده پارچه برزنت خریداری شود.

قیمت برزنت هیئت

قیمت هر پارچه برزنتی با توجه به جنس و ابعادش تعیین می‌شود. بنابراین فرقی ندارد که متریال به کار رفته در آن چه باشد. در هر صورت باید بر طبق لیست قیمت نسبت به خرید پارچه اقدام کنید. برای برپایی چادر خیمه ای و هیئت می‌توانید از انواع آن استفاده کنید. انواع برزنت ضخیم و نازک در تولیدی عرضه می‌شود.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام