0912 063 4885

برزنت پرده ورودی ساختمان و سالن ورزشی

خرید آنلاین چادر برزنت

برزنت پرده ورودی ساختمان و سالن ورزشی

استفاده از پارچه برزنتی به جای پرده های ورودی ساختمان و سالن های ورزشی بسیار مرسوم و رایج است. دلیل اصلی این امر جلوگیری از ورود باد، گرد و غبار، سرما و گرمای هوا و …می باشد که پرده های معمولی توانایی مقابله با این شرایط را ندارند. به طور کلی برزنت یک پارچه ارزان و در دسترس می باشد که با خصوصیات و ویژگی های مختلفی تولید می شود. انواع برزنت تهیه شده با الیاف مصنوعی و یا طبیعی در بازار موجود می باشد.

دوخت و طراحی پارچه های برزنتی

ویژگی پارچه برزنت برای پرده ورودی

برزنت به کار رفته به عنوان پرده باید سبک و مقاوم باشد. به عمین دلیل می توان از انواع پارچه برزنت نخ پنبه ای برای این کار استفاده کرد. این پارچه از الیاف طبیعی تهیه شده و دارای مقاومت بسیار بالایی است. وزن سبک آن موجب شده است که از آن برای ورودی ساختمان به عنوان پرده استفاده شود. این پارچه در ضخامت های مختلف تولید می شود که با توجه به نیاز می توان از انواع برزنت یک لایه تا چند لایه استفاده کرد. امکان تهیه برزنت های یک رو و دورو نیز فراهم شده است.

پارچه های برزنت نخ های پنبه ای

قیمت برزنت برای پرده ورودی ساختمان

قیمت پارچه های برزنتی با توجه به نوع پارچه و جنس آن متفاوت است. ابعاد و ویژگی های دیگر نیز می توان در تعیین قیمت برزنت برای پرده ورودی ساختمان یا ورودی سالن های ورزشی تاثیرگذار باشد. پارچه برزنت به عنوان یک پارچه مقاوم و ارزان در بازار شناخته شده است. انواع برزنت معمولی، برزنت شمعی، برزنت کانتینری، پلی استر، نخ پنبه ای، برزنت مشمایی و … تولید می شود.

با توجه به نوسانات قیمت در بازار ، قیمت برزنت با توجه به قیمت روز مشخص می شود. به همین دلیل قیمت ها در وب سایت درج نمی شوند و برای اطلاع از قیمت برزنت باید با بخش فروش تماس بگیرید.

4.6/5 - (7 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام