0912 063 4885

برزنت پلی استر با روکش یورتان

برزنت پلی استر با روکش یورتان

برزنت پلی استر با روکش یورتان

برزنت پلی استر با روکش یورتان یا پلاستیک پوشیده می شود. به طور کلی پارچه های ضد آب برزنتی از کرباس و پلی استر ساخته می شوند. یورتان و پلاتیک موجب می شود که پارچه مورد نظر آب و رطوبت را دفع کند و به گونه غیر قابل نفوذ گردد. پارچه های برزنت پلی استر آب گریز باید در برابر فشار تا 1000 میلیمتر آب مقاومت کنند و آب از آنها نفوذ نکند.

چادر کامیون

ویژگی های برزنت پلی استر

علاوه بر ضد آب بودن انواع پارچه های برزنتی پلی استر، باید در برابر نور خورشید نیز مقاوم باشند. ضخامت آنها متغییر و استحکام بالایی دارند. در واقع با ضخامت های مختلف تولید می شوند و مشتری می تواند ضخامت مورد نظر خود را انتخاب کند. به دلیل عدم نفوذ آب که یکی از ویژگی های اصلی برزنت پلی استر با روکش یورتان است، می توان از آن در بیمارستان ها و مراکز درمانی و بهداشتی به عنوان یک پارچه مقاوم و آنتی باکتریال استفاده کرد که از تکثیر باکتری ها جلوگیری می کند.

در مکان هایی که نیاز به پارچه های ضد آب وجود دارد می توان از پارچه های پلی استر استفاده کرد. به عنوان مثال در روکش اتومبیل، پوشش داربست در فصول سرد، سایبان و چتر های ویلایی می توان از انواع پارچه برزنتی استفاده کرد. این پارچه های مقاوم در رنگ ها و طرح های مختلف با توجه به نیاز مشتری تولید می شوند.

فروش ویژه پارچه ترانزیتی

قیمت برزنت پلی استر یورتان

قیمت پارچه برزنتی با روکش یورتان با توجه به ابعاد، جنس و کیفیت پارچه تعیین می شود. به دلیل نوسانات قیمت در بازار قیمت ها بر اساس قیمت روز محاسبه می شوند. از این پارچه می توان به عنوان برزنت سقفی نیز استفاده کرد. انواع پارچه های برزنتی کاربرد های مختلفی دارند. این پارچه ها از الیاف مصنوعی و طبیعی تهیه می شوند که همین امر موجب مقاومت بیشتر آنها شده است. برای اطلاع از قیمت پارچه برزنت پلی استر با روکش یورتان با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (2 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام