برزنت پلی استر

چادر کامیون

برزنت پلی استر

برزنت پلی استر یکی از انواع پارچه های مقاوم می باشد که از الیاف مصنوعی و طبیعی تهیه می شود. الیاف مصنوعی مانند فرآورده های نفتی موجب می شوند که پارچه تولید شده از مقاومت بالایی برخوردار باشد. برزنت پلی استر با روکش یورتان با توجه به الیاف به کار رفته می تواند در برابر شرایط جوی مختلف و شرایط محیطی مقاومت بیشتری از خود نشان دهد. با توجه به اینکه پلی استر موجب می شود که این پارچه کاملا ضد آب شود، بنابراین می توان از آن در محیط های مرطوب استفاده کرد.

پارچه برزنت پی وی سی

کاربرد پارچه پلی استر

پارچه های برزنتی در انواع مختلف تولید می شوند که هر کدام دارای خواص مختلف می باشند. به همین دلیل هم کاربرد های متفاوتی دارند. انواع پارچه های تولید شده با الیاف مصنوعی مانند پلی استر در تهیه چادر کانتینری و پارچه های برزنت شمعی به کار می رود. کاربرد این پارچه ها برای روکش کانتینر، روکش کولر آبی، پوشش انواع کالا و بار، به عنوان برزنت سقفی و سقف انواع سوله، برزنت سقفی برای اسپیس فریم و … می باشد.

انواع چتر های باغی و ویلایی را می توان با استفاده از پارچه پلی استر پوشش داد. برای پوشش سقف آلاچیق نیز می توانیم از برزنت کانتینری استفاده کنیم. پارچه برزنت دارای انواع دیگری مانند برزنت نانو، برزنت نسوز، برزنت شمعی، برزنت مشماعی، برزنت ترانزیتی، برزنت معمولی و … می باشد که هر کدام کاربرد های ویژه ای دارند.

فروش ویژه پارچه ترانزیتی

قیمت برزنت پلی استر

قیمت پارچه پلی استر پنبه با توجه به قیمت روز تعیین می شود. این پارچه به صورت رولی و متری به فروش میرسد. امکان خرید به صورت عمده نیز فراهم می باشد. ظاهر پارچه های پلی استر براق می بشود و این به دلیل استفاده از پلی استر در تهیه این پارچه ها می باشد. برای اطلاع از قیمت برزنت پلی استر با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (11 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام