0912 063 4885

برزنت پی وی سی

پارچه برزنت پی وی سی

برزنت پی وی سی

برزنت پی وی سی یکی از انواع پارچه برزنت است. برای تهیه برزنت از مواد و الیاف طبیعی و مصنوعی استفاده می شود. برزنت (PVC) با استفاده از ماده پی وی سی تهیه م شود. سایر انواع پارچه ها نیز برای مقاوم تر شدن با پلاستیک،پلی یورتان و مواد سیلیکونی پوشش داده می شوند. پلی وینیل کلراید یا همان پی وی سی موجب مقاومت بیشتر برزنت خواهد شد. در واقع این ماده باعث می شود که برزنت ضد آب شود و از نفوذ رطوبت جلوگیری کند. سایر انواع پارچه برزنت مانند برزنت پلی استر و برزنت کانتینری نیز دارای همین خاصیت هستند.

انواع پارچه ترانزیتی

پارچه پی وی سی (PVC) چیست؟

پی وی سی یک ماده مصنوعی ترموپلاستیک است. این ماده نیمه کریستالی موجب مقاومت بیشتر برزنت خواهد شد. ضخامت پارچه های (PVC) با میل اندازه گیری می شود. این ماده سمی نیست اما تا حدی برای طبیعت مضر است. در واقع تجزیه پذیر نیست و جزو مواد پلاستیکی محسوب می شود و همچنین دارای ظاهری براق است. ضخامت این پارچه زیاد است و به عنوان یک پارچه برزنتی ضخیم شناخته می شود.

در مکان هایی که رطوبت زیاد است می توان از پارچه برزنت پی وی سی استفاده کرد و در واقع این پارچه ها با جلوگیری از نفوذ رطوبت به عنوان یک پارچه ضد آب عمل می کند.

برزنت پلی استر با روکش یورتان

ویژگی برزنت PVC

در بالا به ویژگی های پارچه پی وی سی اشاره شد. بنابراین این پارچه بسیار مقاوم است. اترس چادر به عنوان تولیدکننده انواع پارچه برزنتی فعالیت دارد. انواع برزنت مانند برزنت پلی استر، برزنت کانتینری، شمعی و … از انواع برزنت ضد آب هستند. این پارچه بر اساس نیاز مشتری انتخاب می شوند. برای اطلاع از قیمت انواع برزنت ضد آب می توانید به بخش فروشگاه سایت مراجعه کنید و به صورت اینترنتی پارچه مورد نظر خود را خریداری کنید. همچنین امکان فروش پارچه پی وی سی به صورت حضوری نیز وجود دارد.

5/5 - (8 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام