0912 063 4885

برزنت چاپی

برزنت چاپی

برزنت چاپی

برزنت چاپی به صورت رولی تولید می‌شود. این نوع پارچه برزنت معمولا دارای طرح‌های راه راه است. همانطور که می‌دانید عرض مناسب برای تمامی انواع برزنت از 100 الی 200 متری است. این پوشش ضد آب و مقاوم به صورت برزنت خطی نیز به بازار عرضه می‌شود. اما در نوع چاپی آن طرح و نقش متنوع تر است. از این رو می‌توان آن را با رنگ‌های متنوعی خریداری کرد. طرح‌های آلمانی در این نوع پارچه بسیار پرطرفدار هستند. معمولا وزن این نوع پوشش در حدود 220 تا 740 گرم بر متر مربع تعیین می‌شود. گاهی این پارچه را با نام صنعتی چاپ خورده نیز می‌شناسند. برخی از ویژگی‌های آن شامل:

  1. وزن پارچه از 150 تا 170 سانت
  2. تولید به صورت رولی
  3. امکان فروش متری(مترمربع)
  4. قابل استفاده به عنوان چادر خودرو، روکش کالا یا پرده های مقاوم

برزنت چاپی

خرید چادر برزنت چاپی

خرید چادر برزنت چاپی معمولا از طریق فروشگاه ها یا تولیدی قابل انجام است. اما با پیشرفت تکنولوژی، امکان خرید پارچه به صورت آنلاین نیز فراهم شده است. شما می‌توانید برای خرید آن با رنگ‌های متنوع به سایت و بخش فروشگاه مراجعه کنید. در این بخش انواع پوشش‌های برزنتی تهیه شده از کرباس یا پلی استر برای خرید ارائه شده اند. مطالعه‌ی ویژگی‌های آنها سبب می‌شود که یک خرید مطمئن داشته باشید. چادر برزنتی را می‌توانید به عنوان یک پوشش یا کاور پرکاربرد به عنون برزنت سقفی، چادر کامیون و ماشین های سنگین و … به کار ببرید. برخی اوقات برای اجرای پوشش‌های داربستی از برزنت استفاده می‌شود. زیرا این پارچه بسیار سبک و مقاوم است.

خرید برزنت از تولیدی

پارچه برزنت را می‌توانید به شیوه‌های مختلف از تولیدی چادر برزنت خریداری کنید. این امکان موجب می‌شود که شما هزینه‌ی کمتری برای خرید پارچه برزنت ارزان مانند نانو، پرداخت کنید. انواع برزنت چاپی و طرحدار در مرکز پخش برزنت به فروش می‌رسد. این پارچه ها معمولا دارای کیفیت بالا هستند. در ادامه برخی از انواع برزنت را نام خواهیم برد:

برزنت چاپی پلی استر

این پوشش ضد آب است و معمولا برای تهیه چادر مسافرتی کاربرد دارد.

برزنت 3 لا 6 لا

به عنوان یکی از پرفروش ترین انواع برزنت شناخته شده است.

برزنت کانتینری چاپی

برای حمل و نقل جاده ای و پوشش کانتینر کاربرد دارد.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام