0912 063 4885

برزنت کامیونی

برزنت کامیونی

برزنت کامیونی

برزنت کامیونی برای پوشش بار در کامیون و انواع وسایل نقلیه سنگین مانند تریلی کاربرد دارد. قیمت برزنت چادری نیز با توجه به جنس آن ممکن است متفاوت باشد. یکی از بهترین روش‌ها برای خرید پارچه برزنتی مناسب، اطلاع از ویژگی‌های آن است. به عنوان مثال شما می‌توانید از یک پوشش ضد آب برای کاور کردن کالا و بار در جاده ها استفاده کنید. این پوشش می‌تواند برزنت کانتینری یا ترانزیتی باشد. در این صورت پوشش مورد نظر بسیار سبک است. در نتیجه به سنگینی بار اضافه نمی‌شود. منظور از پارچه با کیفیت درجه یک برای پوشش کامیون نیز همان برزنت پلاستیکی است. خرید اینترنتی پارچه برزنتی نیز با مشاهده ویژگی‌های آن قابل انجام است.برخی از ویژگی‌های این نوع پارچه های براق را در ادامه ذکر خواهیم کرد:

  1. دارای جلوه و زیبایی خاص و براق
  2. جلوگیری از نفوذ آب
  3. مناسب برای شرایط جوی مختلف
  4. جلوگیری از عبور اشعه مضر نور خورشید
  5. استفاده از الیاف مصنوعی برای تولید آن
  6. تولید شده در عرض‌های 100 تا 200 متری

برزنت کامیونی

برزنت ضد آب و آفتاب برای کامیون

مرکز فروش برزنت کانتینری فروش محصولات را به روش‌های مختلف انجام می‌دهد.انواع ماشین های سنگین نیاز به یک پوشش سبک و کم وزن هستند. این پارچه باید دارای ویژگی هایی مانند مقاومت در برابر رطوبت است. همچنین ممکن است بار کامیون، مواد غذایی فاسد شدنی باشد. در این صورت باید برای محافظت و جلوگیری از فساد آن، پوشش مورد نظر ضد آفتاب باشد. تا اشعه نور خورشید از آن عبور نکند. از این رو برزنت ضد آب و آفتاب را می‎‌توان به عنوان یک پوشش مناسب برای کامیون مورد استفاده قرار داد. این پوشش باید در قالب چادر کانتینری با دوخت استاندارد تهیه شود. اما خرید معمولا از طریق تولیدی برای مشتریان فراهم است. فروش آنلاین نیز موجب رضایت مشتریان شده است.

قیمت پارچه برزنت ضخیم

قیمت برزنت ضخیم بر اساس نوع متریال به کار رفته در آن مشخص خواهد شد. چادر برزنتی کامیون نیز از همین پارچه ساخته می‌شود. کیفیت برندهای مختلف با یکدیگر متفاوت است. معمولا عرضه این نوع پوشش‌ها به صورت متری یا رولی است. فروش عمده نیز مسلما از قیمت آن کم خواهد کرد. برای تجربه خرید بهتر می‌توانید چادر برزنتی ماشین سنگین را به صورت آنلاین نیز خریداری کنید.

5/5 - (6 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام