0912 063 4885

برزنت کانتینری درجه یک

قیمت چادر برزنت کانتینری

برزنت کانتینری درجه یک

برزنت کانتینری درجه یک یکی از انواع پارچه‌های مورد استفاده در حمل و نقل جاده‌ای است. این محصول کاربرد‌های زیادی دارد که یکی ازآن‌ها برای پوشش کانتینر است. این برزنت ضد آب، نسوز و بسیار مقاوم است که برای محافظت از بار این ماشین‌ها بر روی کانتینر نصب می‌شود. برای مقاومت بیشتر این محصول از پلی استر و مواد و الیاف مصنوعی استفاده می‌شود. به همین دلیل مقاومت بسیار بالایی دارد. از این برزنت برای روکش کولر، روکش انواع ماشین سنگین و یا پوشاندن تراس و بالکن نیز استفاده می‌شود.

برزنت کانتینری و ترانزیتی

مزایای استفاده از برزنت کانتینری

پارچه برزنت دارای خواص و مزایای بسیاز زیادی است. این پارچه کاربرد‌های بسیار زیادی در صنایع مختلف دارد که در زیر به آن‌ها اشاره خواهیم کرد:

  • این برزنت ها تمام طول و عرض کانتینر را به طور کامل می‌پوشاند و محتویات داخل ماشین را ایمن نگه می‌دارد.
  • در هوای بارانی مانع از خیس شدن و خرابی بار ماشین می‌شود.
  • باعث جلوگیری از نور آفتاب به داخل ماشین و ورود انواع میکروب‌ها و باکتری‌ها می‌شود.
  • از برزنت کانتینری برای پوشش کالا و تجهیزات هم هستفاده می‌شود زیرا یکی از مقاوم‌‌ترین و با دوام‌ترین پارچه‌های موجود در بازار است.
  • سبک بودن و وزن کم، مقاومت بالا در برابر پوسیدگی و سایش از ویژگی های این پارچه است که موجب شده به جای پوشش فلزی از آن استفاده شود.

لیست قیمت برزنت کانتینری

قیمت برزنت کانتینری

از عوامل موثر بر قیمت این محصول می‌توان به نوع برزنت، اندازه و رنگ برزنت و نحوه فروش این محصول نام برد. برزنت کانتینری به صورت متری با واحد مترمربع به فروش می‌رسد و قیمت آن به صورت کلی وجزئی تفاوت بسیاری دارد. مشتریان می‌توانند این محصول را به صورت عمده خریداری کرده و در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنند. در هر فروشگاه قیمت این محصول با توجه به درجه کیفیت آن متفاوت است.

5/5 - (5 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام