0912 063 4885

برزنت کانتینری درجه 1

قیمت چادر برزنت کانتینری

برزنت کانتینری درجه 1

برزنت کانتینری درجه 1 یکی از انواع پارچه های مورد استفاده در حمل و نقل جاده ای است. بیشترین کاربرد آن برای پوشش کانتینر است. به همین دلیل به این نام شهرت دارد. اما از آن برای روکش کولر، روکش انواع ماشین و وسیله‌ی نقلیه سنگین برای پوشش کالا و یا برای پوشش تراس و بالکن استفاده می‌شود. برزنت سقفی را نیز می‌توان از پارچه های کانتینری دو رو و یک رو استفاده کرد. این پارچه ها به صورت 500 گرمی و 700 گرمی تولید می‌شوند. اترس چادر به عنوان تولید کننده پارچه برزنت انواع پارچه های برزنتی مانند برزنت 3 لا 6 لا نخ، برزنت کانیتری و ترانزیتی، برزنت شمعی، برزنت نانو و … را تولید و به فروش میرساند.

قیمت چادر برزنت کانتینری

خرید برزنت کانتینری برای تهیه چادر

از برزنت کانیتنری برای تهیه چادر کانتینری استفاده می‌شود. این پارچه مقاوم ضد آب است. هنگام دوخت انواع چادر باید بر اساس اصول استاندارد پیش برویم. دوخت و طراحی استاندارد یک چادر نقش زیادی در کیفیت آن دارد. هر چند که پارچه مقاوم باشد، در صورت داشتن یک دوخت بی کیفیت، کارایی و کاربرد لازم را نخواهد داشت. برزنت کانتینری درجه 1 مزایای بسیاری دارد. از این پارچه برای پوشش کالا و تجهیزات استفاده می‌شود. به همین دلیل مقاومت بالایی دارد. این پارچه یکی از بادوام ترین پارچه های موجود در بازار است. با یک بار خریداری آن دیگر نیاز به خرید مجدد آن نخواهید داشت. با خرید برزنت کانتینری برای تهیه چادر می‌تواند در ابعاد و اندازه‌ی دلخواه چادر کانتینری خود را طراحی کنید.

اترس چادر در زمینه‌ی فروش برزنت کانتینری سابقه ‌ی طولانی دارد. تمامی پارچه های برزنتی این مجموعه با قیمت ارزان و مناسب به مشتریان عرضه می‌شوند. برزنت کانتینری نیز با قیمت تولیدی به فروش می‌رسد.

لیست قیمت برزنت کانتینری

فروش برزنت کانتینری درجه 1

برزنت کانتینری به صورت متری با واحد متر مربع به فروش می‌رسد. امکان تهیه پارچه به صورت رولی و عمده نیز وجود دارد. در این صورت قیمت پارچه کمتر است و می‌توانید در میزان هزینه‌های خود صرفه جویی کنید. برای خرید برزنت کانتینری با بخش فروش در تماس باشید.

5/5 - (9 امتیاز)

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


اینستاگرام اینستاگرام